bugün

Fransız kültüründen gelen galatasaray kulübünün görgüsüzlüğüdür. 3 kuruş para vermedikleri devlet yapısı statlarını sahiplenmelerinden kaynaklıdır. Her zamanki halleridir.

götü kalkmış aslan duruşu.

maksat senin arazinin nereye gittiği değil o araziyi babasının malı sanan gerizekalılar gidin bakın ali samiyen arazisi kiminmiş? kulüp envanterinde kaydı varmışmış. sonra konuşursunuz.

görgüsüzsünüz lan hemde bir pakistanlıdan daha fazla görgüsüzsünüz! hayatında ilk defa metro görmüş uganda vatandaşı bile sizden daha görgülü. kıçınızda donunuz yok beşiktaşa sallıyorsunuz.
inönü'yü yıktırabilmek için üç kuruş parası olmayanların, kaldırımda top oynamamak için devlet kapısında yatanların bahsettiği görgüsüzlük.

Galatasaray sizi istemiyor gidip akp'nin yalakalığını yapıyorsunuz bizi oynatın diye. harbiden çok nazik ve görgülü insanlarsınız.*
(bkz: olimpiyat stadı yerine arenada oynamak isteyen bjk/#15960403)
çulsuz camianın neferleri tarafından iddia edilen önermedir. kıskanmayın oğlum bizi.
devletin, tt arena'yı babasının hayrına yaptığını sanan mallarca olduğu iddia edilen görgüsüzlüktür.
cahillerin ortaya attığı söylem. ali sami yen arazisinin nereye gittiğini bilseydin de öyle kussaydın.
mediciye köy arazisinden vazgeçen gs devlete bir anda 1.5 milyar dolar kazandırmıştır.arazi de statda devletindir ama gs ben yıkıp kendim yapacağım deseydi böyle bi para girmeyecekti devlet kasasına(idiotlar için açıklama)

bunun karşılığında istasyon yapımıyla beraber toplamda 600 milyon dolar değerindeki stadına kavuşmuştur

göte girsin diye yazdım.dikkat acı verir..
uefa kupasını aldıktan sonra evrim geçiren galatasaraylıların yaptığıdır. hay sikeyim uefa kupanızı, riva aranizi, adanızı... ulan madem satınca dünyanın en zengini olacaksınız bu araziyi, e satın en büyük olun biz de alkışlayalım. biraz da icraat amk.

(bkz: the idea was good but execution was not)
bjk'yi akp yalakalığıyla suçlayanlar tt arena'nın yapım sürecinde akp'nin kapısında yatan başkanlarına ek olarak arena'da verilen en büyük akp kongresini göz önünde bulundursunlar. boklu sidikliye laf ediyor amına koyayım.