bugün

gerizekalilarin kıskandığı takimimdir galatasaraydir

evet sayin angutlar alin size ezik takım

ilk uefa kupasi
ilk şampiyonlar ligi çeyrek finali
ilk üç yıldız
ilk dört yıldız
zamanında 11 oyuncunun 9 onu milli takıma veren takım.
juventus gibi bir devi şampiyonlar liginden edip yallah ueafaya diyen takım
4 yıl ustste şampiyon olan ilk takım...
uefa kupasıyla 100 yıldır övünen bir camianın ezikliğidir. yeni başarılarını söyle. neden eskiye saplanıp kalmışsın ki çok gereksiz tam bir eziklik.
hadi hepsini geçtim de o ezik dediğiniz takımın 4 yıldızı var ve ne yazık ki sahasında kupa kaldırılan bir taraftar diyor bunu bir nevi haneye tecavüz bizim yaptığımız da düşünsene lan sen burası kadıköy buradan çıkış yok diyorsun ama galatasaray kupayı alıp çıkıyor 40 yıl ıkınsan çıkaramazsın lan bunu kim ezik tartışmam bile ... ayrıca galatasaray gibi köklü bir takıma sırf bir kaç oyuncusu yüzünden fetöcü diyen net orospu çocuğudur...
5 yılda 3 kez şampiyon olan ezikliktir..

Ayrıca birsürü ziraat ve süper cup..

sizin olmayan beyninizi zikem.asil sizinki nasil bir ezikliktir...
Şike soruşturması geçirmişlerin bahsettiği eziklik. Oğlum insan biraz utanır lan.
şampiyonlar liginden elendiğimiz için bi an eziklik hissettim doğrudur ama şike yapıp avrupa kupalarından men edilmiş başkanı şike ve illegal örgüt kurmaktan yargılanan, kendi sahasında ezeli rakibinin kupa kaldırışını izleyen taraftar ezikliğine ne demeli bilmem ki. tarifi bile yok ezikler.
(bkz: galatasaraylilalrin tek umudu olarak atletico kaldi)
60. dakikadan itibaren maci sogutma ve zamana oynama ezikligi..
10 kişi kalmış takıma karşı çaresizce direnme ezikliğidir.
bir türlü sonu gelmeyen ezikliktir, kurtulun şu eziklikten ama.

(bkz: galatasaraylıysan allah başka dert vermesin)
ezıklık bızım ozumuzden gelen bır duygudur lutfen takıma mal etmeyelim.
galatasaray' a karşı olan ezikliktir. her konuda bu ezikliği ortaya çıkarabilme yeteneğine sahip olan insanlar vardır. bu konuyu pekiştirmek için örneklerle açıklayalım.
gerekli malzeme: galatasaray, bir ezik takım ve taraftarı.

örnekler:
galatasaray takımı uefa kupasından elenir, tarihinde avrupa başarısı sınırlı olan takım ve taraftarı bununla dalga geçer.
galatasaray takımı her hangi bir takıma mağlup olur, ezikler olaya dahil olur ve bununla dalga geçer.
hadi bunları geçtim efendim, ezik takım yenilir; ezik taraftar konuyu bir yerden galatasaray' a getirip bununla dalga geçer.
ezik takım kaleciden gol yer, galatasarayla dalga geçer.

geçer babam geçer...

bütük eziklerin unuttuğu tek bir nokta var oysa ki:
galatasaray uefa kupasını aldığında zaten diğer takımlarla arasında ki rekabeti bitirmiştir.
edit: ezikler nasıl bildi kendini. *