1. ?.
    bir kemalettin şentürk beyanatıdır. 92-93 sezonunda son maçta şampiyonluk için beşiktaş'la kapışan galatasaray'dan gençlerbirliği oyuncularına teşvik primi verildiğini itiraf etmiştir.
    http://skorer.milliyet.co...detay/1600862/default.htm

demek ki galataray işini iyice sağlama almak istemiş o hafta. ankara takımlarını resmen nüfuslarına geçirmiş adam(!)lar.
    11 -22 ... gunese yuruyen adam
  2. ?.
    türk insanının kafasının bastığı tek konu futbol ve futbolda meydana gelen haksızlıklar. futbol da dahil olmak üzere artık bir çok spor branşının sadece kumardan ibaret olduğunu anlamanız lazım artık. kumarhaneler çoğu ülkede yasaklandığından beri kara para aklama ve haksız kazanç için başvurulan en bilindik ve yasal yol budur. sizin heyecanla izlediğiniz maçların çoğunun nasıl biteceği önceden planlamıştır.
    ... jesuschrist
  3. ?.
    Kemalettin'in 5 sene fenerbahçe'de oynamasını sağlayan beyanatıdır. Ama yememiştir kimseler. Fenerbahçeli olup da uzaktan bok atanlara saygılar.

Ayrıca 2006'dan önce tüm kulüplerde teşvik ve prim serbestti. Yeni düzenlenen TFF kanunuyla kesin yasak getirildi ve futbol temizlendi. Azize salağı kanunu öğrenmemiş olacak ki dayanamadı ve yapmaya devam etti.

Adaletin önünde kimin yapıp yapmadığı şimdi belli olmuşken s*kilmiş götte orada dururken sen neyin tantanasını yaparsın aslan? Bizim paramız vardı yaptık amk diyen fenevli insanları da gördüm ben ne konuşuyorsunuz hala anlamadım.

Şu anda tek derdiniz Bu kadar güzel bir takımınız varken ortalığı sıçıp batıran Aykut'u göndertmeye çalışmak olmalıyken hala şike oldu mu olmadı mı? Siz de yaptınız. Galatasaray 1-0 yenilmesine falan seviniyor ehehe. Bu kafayla bi gıdım ileri gidemezsiniz. Uefa kupası falan hayal ediyorlar bir de. Yazık.
    7 -4 ... hunharca
  4. ?.
    galatasaray'ın şampiyon olması için tam 8 gol atması gerekiyordu ve sen allahın işine bak ki onlarda 8 gol attı. çok temiz adamlar vesselam.
    2 -4 ... erotikbrokoli
  5. ?.
    (bkz: sosyalist kemalettin)
    1 ... uapsikopat
  6. 16777215.
    Fatih Terim:Umutun pozisyonu penaltıydı.Hakem emek hırsızlığı yaptı.
    Gazeteci:Beşiktaş maçındaki burakın pozisyonu hakkında ne düşünüyorsunuz
    FT:Fok balıkları cok yalnız.
    2 -6 ... kizilelma07
  7. 0.
    götünden bal damlayan külüpten gelmiştir o teşvik. neredeyse götündeki donunu bile devletten teşvik olarak almıştır. teşvik primi vermesi çok ta yadırganmamalı.
    2 -1 ... ismetk36
  8. 1.
    dün dündür bugün bugündür. Çamaşırsuyu alıp eski kirli çamaşırlarımızı yıkamaya kalksak sanırım en az çamışırsuyuna ihtiyacı olacak büyük takım galatasaray olur.
    3 -3 ... frstclass
  9. 2.
    Sözlük köşelerine yazacağına git savcılığa ihbar et yavşak şeklinde karşılık verilecek söz.

Hükümlüsünüz olm hükümlü.

Maç alıp sattığınız için türk adaleti size şikeci tokatı yapıştırdı. Hiç çıkmayacak o iz suratınızdan.

Hiç götünü yırtma.
    3 -6 ... mazlumu getirin bana
  10. 3.
    kemalettin şentürk'ün bir iddiası. ispatlaması lazım.
    1 ... iskandinav