bugün

(bkz: 27 ocak 2013 galatasaray beşiktaş maçı) nda bir grup beyinsizin açtığı iğrenç pankarttır. Bunu tüm taraftara mâl etmemek lazım ama şu da bilinmeli ki zor zamanları galatasaray da yaşadı .

Söz konusu pankartı da bilen bılıyo zaten parayı komidine bırak tarzı ergen espiri (!) si .
Schalke bayragından bin kat iyidir. (bkz: esek hosaftan ne anlar)
bilmeyenler için, uykusuz gözlerle ekrana bakmaya devam etmemizi sağlayan başlıktaki pankarttır.
https://pbs.twimg.com/media/BBpsmsJCUAA6lKS.jpg

budur. yanlıştır ama amk ne pankartlar açıldı şimdiye kadar bir tek bu mu dokundu kanınıza
mustafa sarplı, barış özbekli, ayhan akmanlı takımı çabuk unutan gs zamazingosu.
görsel

iki transfer ile gözü dönen hıyarların, geçmişteki vaziyetlerini unutarak sağa sola saldırma şeklini konu alan pankarttır.
bunu tüm galatasaray taraftarına ithafen değil, pankartı açan ve destekleyen haysiyetsizler adına söylüyorum.
Futbol kardeşliktir diye birbirimizi kandıralım. Derbi maç dedik kaç dakika futbol oynandı? Boş işlerle uğraşıp birbirimizi yiyoruz. Futbol nerede ?
(bkz: bjk lilerin sami yen ve metin oktay a küfür etmesi)
mustafa sarp'lı, barış özbek'li, ayhan akman'lı takıma yenilenlerin yadırgadığı pankarttır. üstelik o sarp'tan gol yediler. geçmişi unutmamak lazım, dönüp dolaşıp malum yerlere girebilir.
schalke bayrağı açtık diye ağlayanla için tel aviv maçı öncesi gs tribününde açılan pankart:

http://galeri.uludagsozlu...i%C4%9Fren%C3%A7-pankart/
http://www.uludagsozluk.c...k/para-komidinin-üstünde/
zamanında siz de bize yapmıştınızzz hebele hübeleeee diye savunulmaya çalışılan rezalet.

heh koyduk mu tanımı? şimdi şu sikindirik fanatizmi bi sıradan geçirelim. manyak mısınız lan siz? bunun neyini savunuyorsunuz? beyin hücrelerinize yazık değil mi? o da bize yapmıştı biz de yapalım o zaman ucuzluğunu üretebilecek bir beyni taşımaktan utanmıyor musunuz? ar, namus lazım yahu. benim taraftarı olduğum kulübün gerizekalı fanatikleri bir beşiktaş maçında rıza çalımbay' ın elleri öpülesi babasının zamanında kapıcı olmasıyla alakalı mide bulandırıcı bir pankart açmıştı da ağız dolusu sövmüştüm. ulan bu kadar mı kör etti sizi bu ziktiğiminin fanatizmi? 110 yıllık kulübe fahişe göndermeli pankart ve bunu savunan küçücük beyinli mahluklar. bu memleketteki futbol bize fazla bile. avrupalı ne güzel çatır çatır zikiyor bizi zamanı gelince. kendi kendimize kabarıyoruz, bir transfere dünyalar bizim oluyor, göz boyama işinde çok usta yöneticilerimiz var çünkü. hatta gözümüz kör olmuş.
fahişe muamelesi yaptığın takımın taraftarı olan arkadaşının yüzüne bakabilecek misin yarın? bakacaksın değil mi? ar yok ki sende çünkü. futbolunuzu da zikeyim, fanatizminizi de zikeyim.
Rıza efendi 2 ekmek 1 süt pankartını açmış taraftar zihniyetiyle bir farkı olmayan terbiyesizlerin açtığı pankart olmuştur.

Ben inanmıyorum. Adam gibi aklı başında bir galatasaraylı böyle bir pankartı kendi stadında görmek istemezdi. yazık gerçekten. Kötülükle beslenen bir millet olduk. Yazıklar olsun.
sözde ahlaklı beşiktaşlıların cık cık diye parmak salladıkları pankart

amk aynı duyarlılığı inönüde eboueye maymun hareketleri yapan şebeklere de göstereydiniz belki biraz inandırıcı olurdunuz

http://galeri3.uludagsozl...ul-kader-keita_253476.jpg
o pankartı açanlar yavşağın önde gideni kabul de kimin taraftarı ak kaşık amına koyim. önce o başlattı mantığıyla hareket edersek bu iş bitmez. üstelik demirörenin batırıp kaçtığı kulübün şu anda fenerden daha önemli rakip olması alkışlanması gereken bir durum.
beşiktaşlıları bir anda ahlak abidesi(!) yapan pankart.
(bkz: götünüzden siktik mi) pankartını açmış şebeklerin ahlaki bulmadığı pankart

çok pardon da bi siktirin be anam..
ayıptır yazıktır açanların utanması gerekir

şimdi öncelikle riza efendi iki ekmek bir süt pankartı açan fb taraftarı öncelikle bi siktirsin gitsin başlıktan.

sonrasında adamlar öyle ya da böyle mütevazı bi kadroyla götlerini yırtıyorlar afedersin. he bugün necipin ağzını burnunu kırmak istedim o ayrı. ama sevmesen de beğenemesen de bu emeğe saygı duyacaksın aga. stattaydım pankartı görünce içim ız etti amk. o pankartı açanda vicdan yok bu kadarını söylüyorum.

not: maraşspor paf takımını destekliyorum.
Terbiyesizlik. Başka bir şey değil. Ben de galatasaraylıyım. Ama bu haddini aşmış. Mal mı lan bunlar?
seviyesizliktir ve galatasaray taraftarı temsil eden bir hareket kesinlikle değildir. ancak ve ancak sözlükteki troll gs'lileri temsil edebilir. bu kapsama girmeyenler baş tacıdır zaten.
Ali sami yen'e küfür et Metin Oktay'a küfür et tekerlekli basketbolcularımıza saldır sonra.. Pardon 100$ az buldunuz galiba ?
pankartı yapan arkadaşlar tespit edildi. şuan evlerinin önünde ekip arabası var ve facebook twitter adreslerini kapattılar. okudukları okul telefon numaraları belli. beşiktaş taraftarı arasında bu kişilerin isimleri yayılıyor. son pişmanlık fayda etmeyecek. bu beşiktaşla harbi uğraşılmaz amk.
Pamuk prensesleri üzen pankart. Ulan derbi maç bu elbet olacak bunlar. Yarın sende yapacaksın. Zaten futbol dediğinde böyle boktan bir şey.
Galatasaray'ın bir dönem yaşadığı mali zorluklardan nasıl kurtulduğunu anlatır.
Sahsen mactaydim fakat goremedim. Gorseydim de simdiki kadar uzulurdum zaten. Ayiptir, gunahtir.
güncel Önemli Başlıklar