1. ?.
  malesef kimsenin inkar edemeyeceği ve ozellikle ligin son haftalarına doğru * yonu değişebilen
  futbolumuza zarar veren
  bir olusumdur.
  2 -8 ... gladio78
 2. ?.
  (bkz: kardeş takım)
  2 ... aangelicaa
 3. ?.
  (bkz: en nefret edilen takimin fenerbahce olmasi)*
  4 -5 ... oumar
 4. ?.
  kutsal bile denemeyecek kadar çirkin ittifak...

  (bkz: şer ittifakı)
  (bkz: temiz ligçiler)
  1 -10 ... ismini vermek istemeyen yazar
 5. ?.
  (bkz: el değmemiş tertemiz kalpler istiyoruz)
  1 ... zlatan1937
 6. 0.
  8-0lardan,90da penaltılardan sonra hic bir besiktaslı gs ile herhangi bir ittifakı kabul etmez.
  1 -3 ... myreznir
 7. 1.
  başkanla adnan polat yemek yedi diye midir bu söylentiler anlamamaktadır beşiktaşlılar. genelde beşiktaş taraftarının en sevmediği klüptür ki bunu mazisini takip eden her beşiktaşlı bilmektedir. beşiktaşlı yürekler 92-93 sezonunu unutamamaktadır. beşiktaşlı yürekler rakip takımın altına çekilen doğanlar sayesinde kaybedilen şampiyonlukları unutmamaktadır. beşiktaşlı yürekler mecidiyeköyde öldürülen oktayı unutmamaktadır. beşiktaşlı yürekler bu ittifak söylentilerine içten içe sinir olmaktadır. olsa gam yemeyeceklerdir.
  olsa olsa; son zamanlarda fenerbahçenin yönetimi,taraftarı sayesinde topladığı antipati beşiktaşlısını galatasaraylısını harekete geçirmiştir. ondan dolayı vardır ortak küfürler. ondan dolayı vardır sevmemeler.
  belki yöneticilerin bazılarının arkadaşlığı vardır *,belki akrabalıkları. ama bu ittifak değildir. belki son zamanlarda ortam yumuşaktır diyebiliriz anca buna.
  acaba bu söylemleri fenerbahçe medyası mı atıyordur ortaya? bursaspor-feenerbahçe ittifakından neden kimse bahsetmiyor? aziz yıldırımın diyarbakır ile olan ilişkilerinden? vs. diye futbolu içinden çıkılmaz durumlara getirmeye gerek yoktur.

  mesela bakınız; fenerbahçe de galatasaray da tff için ortak iş birliği yapıp 7şer oy kullanmış iken beşiktaş'tan 0* oy çıkmıştır. bu ittifak nasıl bir ittifaktır? o zaman demezler mi galatasaray ile fenerbahçe ittifakı var diye.

  edit: evet,evet, eksi istiyorum. veriniz.
  2 -5 ... otuzyedibucukekrantv
 8. 2.
  bazi fenerbaazelilerin gecen seneki kacan sampiyonluktaki kendi hatalarini ort bas etmek icin uydurduklari bahane.
  2 -3 ... muhtar
 9. 3.
  (bkz: galatasaray jimnastik kulübü)
  1 -2 ... janjan
 10. 4.
  beşiktaşın taraftarına ve yönetimine, şike ve şaibe suçlamaları ile yıllarca şerefli ikincilik şarkıları söyleten galatasaraya besledigi bu derin sevgi deveye diken insana öpen atasözünü hatırlatmaktadır.
  -2 ... storyz