1. 1.
  endüstriyel futbola göre olmaması gereken fenerlidir. hala birlik diyorlar amk. endüstriyel futbolun kölesidir, her takım. avrupa maçları da her takıma belli miktarlarda para kazandırır. bu da rakipler arasındaki farkı açmaya yarar. hiç chelsea kaybetti diye üzülen gunner gördünüz mü amk.

  bu yüzden endüstriyel futbola karşı ultras kültürü desteklenmesi gerekir. ultraslan gibi oldukça gereksiz bir taraftar grubunu destekleme saçma olur bu arada.
  ... duk erangir
 2. 2.
  helal olsun dediğim fenerlidir. sonuçta türküz amk o ispanyol saldırsa ülkene kol kola mücadele edeceksin.
  1 ... ferikacms
 3. 3.
  türklerin milliyetçi gururuyla biraz olsun prim yapmaktır.
  sen hiç barcelona kaybetti diye üzülen madridli gördün mü?
  milan kaybetti diye üzülen interli gördün mü?
  -1 ... agora meyhanecisi
 4. 4.
  artık üzülmeyen fenerlidir. çünkü, maç öncesi gs yöneticisine karşınızda bir dünya devi var neler söylemek istersiniz diye soran spikere, asil madrid'in karsisinda bir dünya takımı var, onlar dikkatli olsun biz değil diye böbürlenerek cevap verenlere, üzülmek yersizdir.
  ... melissaa
 5. 5.
  milli bilince sahip fenerlidir. ben de bir Fenerbahçeli olarak çokça üzüldüm mağlubiyete.

  sol cenahta fırtınalar estiren ve kendilerine taraftar diyen arkadaşlar, fazla macera filmi seyretmişler. kendi ülkenin takımıyla bu şekilde dalga geçmek tam manasıyla kansızlıktır, şebekliktir ve de terbiyesizliktir. daha da önemlisi, fanatiklik cehalettir. boş insan olunduğunu çok net gözler önüne serer.
  1 ... coremax