1. 1.
  adnan polat tarafindan baslatilan kampanyadir. polat, her uye is adamindan on bin amerikan dolari bagislamasini talep etmistir. toplanan paranin ilk kullanim yeri uefa ya olan borcun odenmesi sarti kosulmustur. su siralar dort milyon amerikan dolari toplanmis durumdadir. ancak tasima suyla degirmen donmeyecegi asikardir.
  1 ... painkiller
 2. 2.
  marta kadar dayanıcaz artık diye düşündüren kampanya.
  1 -1 ... selmagezinir
 3. 3.
  sözlük çapında bir kampanya başlatmalı.... yoksa gs ın hali vahim...
  -3 ... pink floyd
 4. 4.
  emre belozoglu nun 100.000$ lık yardımının reddedildigi kampanya
  ... sazan
 5. 5.
  boş geçmeyelim cemaati müslimin dediğimiz kampanyadır *
  1 ... mahoni
 6. 6.
  bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan bir grup fenerbahçelinin konu üzerinden espri üretmeyi üstüne vazife edindiği durumdur.

  oysa ki; vakti zamanında (ki bu vakit 1963 yılına tekabül eder) transfere karşılayabileceğinden çok para harcayan fenerbahçe yönetimi radyo ilanları vasıtasıyla o günkü kurdan 111 bin dolar toplamıştır.buyrun bu da o günlerde yayınlanan bir gazeteden alıntıdır.

  http://tinyurl.com/pjj2v

  bu kampanyadan 13 yıl kadar sonra ise, beşiktaş klübü bir kibrit de sen çak kampanyası ile klübe maddi kaynak yaratma çabasına girmiştir.buyrun bu da hakkı yeten* in 3 saatte 42.900 lira topladığını bildirir gazete haberidir.

  http://tinyurl.com/m6exm
  5 ... alen markaryan
 7. 7.
  düşmez kalkmaz bir allah'tır arkadaşlar. hem bu takım değilmiydi bizim ligimize yıllarca renk katan. herkes versin gönlünden ne koparsa. ama 3 milyon ama 5 milyon.

  (bkz: garibin çilesi ölünce biter)
  1 ... palta
 8. 8.
  (bkz: fenerlilerden cimboma bagis)
  -1 ... liberty
 9. 9.
  (bkz: galatasaray icin kermes duzenlenmesi)
  ... devedikeni
 10. 10.
  zamanında paraya para demeyen gs yönetiminin beceriksizliğinin içler acısı sonucudur. adnan polat'ın beklediği ilgiyi görmemiştir. galatasaray'lıların çoğu beklendiği gibi "allah versin" demiştir. *
  yine de türkiye'de bir takımın bu hallere düşmesi * canımızı sıkmaya yetmiştir.
  1 ... denizci cakabey