bugün

Daha önce de söyledim. Bu takıma kaleci lazım. Çok güvenmiştim Ufuk Ceylan'a fakat demek ki, olmuyormuş öyle. Küçük takımlarda panter oluyorsun, büyük takıma gelince, takımın da performansı aslında genel olarak yerlerde, yine de o sorumluluğu alıp süpersonik kalecilik yapman gerekirdi senin. Hoş milli takım defansı dediğimiz servet - neill defansı da çok zorlandı, önlerindeki ayhan-sarp ikilisi sürekli geri pas yaptığı için, forvetlerden daha çok top oynadı defansımız.

Sesli konuşuyorum, galatasaray'a kaleci lazım.

(bkz: guilherme ochoa)
(bkz: sinan bolat)
(bkz: Sergio Asenjo) --> bu adam alınabilirdi. (bkz: malaga)(#10341592)

Tercihim her zaman Türk Kaleci. Keşke sinan gelse. Ama nedense götü boklu s.liege den ayrılmak istemiyor bu dostumuz. Sezon arası transfer yapmam diyecek kadar profesyonel. Kutluyorum. Ochoa ayrı bi konu. Bi ara ilgilendiler, sonra anlaşılamadı. Asenjo ise gönlümün prensiydi kaç senedir, beklerdim galatasaraydan. Olmadı..

Bakalım, gidip te saçma sapan rumen kaleci filan getirmesinler. Çok para veremeyiz yabancı kaleciye derlersede, karczemarskas diye bi adam var antepte, en azından stsl e alıştı, onu alsınlar.

(bkz: sergio romero/@romanticomedy)
(bkz: almunia)

Olmadı bu. Romero iyidi.
(bkz: cübbeli ahmet hoca)
Sanırım dualar kabul oluyor.
http://fanatik.ekolay.net/Sergio-Romero-geldi-geliyor_3_Detail_32_208040.htm
(bkz: bu deliği tıkamak lazım)
(bkz: o da bu gece lazım)
Mondragon gittiğinden beri galatasaraylı arkadaşların, hatta benim bile ağzımdan düşmeyen sözdür.
Forveti aldık kalecisi kaldı.
güncel Önemli Başlıklar