1. 1.
    bunun başka açıklaması olamaz. geçen sene kul hakkı yiyerek şampiyon olanlar, ebesinin amını tersten gördü dün. bilirsiniz, bazen işlenilen gühanı siz değil, en yakınlarınız çeker. bunlar kendileri de yandı, suçsuz muslare da yandı. demek ki adalet böyleymiş.. tükürüğünüzde boğulun amk.
    29 -31 ... aslolan fenerbahce dir
  2. 2.
    Bir fenerli avuntusu olarak Galatasaray'ın şampiyonluklarına dil uzatmak?

Bırakın bu işleri beyler. Bir günde kabul edilen play offlar, Bir gecede değiştirilen kanunlar kimin şikesini örtmek içindi? Hadi hepsini boşver yıldırım Demirören kim(ler)in kaba etini kurtarmak için göreve geldi? Bunların karşılığı olarak oyuncular sakatlaniyorsa fenerle Beşiktaş oynatacak topçu bulamazdı.

Not: gerçi kime laf anlatıyoruz amk, senelerdir şampiyonluk iddianiz bile yok. Bundan büyük tokat mı olur?
    12 -16 ... yonetimin kendisiyim
  3. 3.
    Ya galatasaray’ın yenilmesine sevinebilirsin, anlarım da bari cahil cahil konuşma be kardeşim.

Türkiye’yi köylülük ve ortadoğu karanlığı esir aldı yemin ediyorum.

Kurtaramıyoruz da yakamızı.
    8 -10 ... the godfather
  4. 4.
    öncelikle muslera ve andoneye büyük geçmiş olsun. gerçekten içim cız etti çünkü zamanında musleranın yaşadığı şeyi yaşadım. ayrıyetten biz fenerbahçelilerin de sevdiği aşırı sempatik bir futbolcu zaten. adam uruguaylı her şeyden önce milli takımlarını da severiz yıllardır. karakterli bir adam sevimli bir adam iyi bir sporcu ve iyi bir kaleci çok geçmiş olsun.

ancak işin ilahi adalet kısmı benimde aklıma geldi. geçen sene gene bu sahada bu takımla oynayıp inanılmaz çirkinlikler sonucu kazanıp şampiyonluğa gitmişlerdi. o maçın hakeminin o maçtan sonra lisansı yırtıldı eline verildi. türkiye gibi her daim kirli işler dönen ve kimseye bir şey olmayan bir yerde adamın kariyeri bitti düşün işin boyutunu. ama gs liler hala temiz maçtı derler utanmadan. muslera ve andoneye çok üzülmekle beraber keşke o olaylar olmasa ama maç ve skoru aynen böyle olsaydı diyorum. trabzonsporu sevmem ama yukarıda allah var bu sene şampiyonluğu en çok hak eden onlar.
    11 -9 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    GEÇEN sene rize'de şampiyonluğu kağıt üzerinde almışlardı, bu sene rize'de saha üzerinde vermiş oldular. allah'ın adaleti er geç gelir.
    12 -7 ... masklavi
  6. 6.
    Kariyerinin en iyi döneminde fenerbahçe ye gelen appiah ın futbol hayatı bitti fenerbahe ye geldikten sonra. Feneri kim çarpmış oluyor bu durumda...
    6 -11 ... flat head
  7. 7.
    ilahi adalete inanan kanatlıları destekliyorum.

Kendilerini, taraftarı oldukları takımların ne halde olduğuna bir bakmaya davet ediyorum.

Bi şampiyonluğu kaçırdık. Kasaplar tarafından oyuncular doğrandı.

Peki siz ne yaptınız da ilahi adalet sizde böyle tezahür etti? Bunu konuşalım.
    6 -8 ... zorronun degil zorbanin z si
  8. 8.
    Geçen sene aynı deplasmanda 3-2 kazanırken hakemler süperdi.Bunlar ağlamayı adet haline getirmisler.Utanmalari da yok .Herşeyi deniyorlar işte.Yok hocamız koronaya yakalandı yok üç gün sonra iyileşti.Rakip takımların oyuncularına transfer teklifleri.kimse kusura bakmayacak o deplasmanda bir otobüs insan ölüyordu az kalsın onlar ne yaptı t-shirt bastırdı,yöneticileri otobüs kullanıp dalga geçti,tribünleri ertesi hafta seni sevmeyen ölsün diye tempo tuttu.Bu sebeble zamanında yaptığımız o aptalca iyi niyet çoktannnn bitti arkadaşlar hemde nezaman biliyormusunuz.2011 de benim stadimda fetocu polisle çoluk çocuğu coplayip gaz sıkarken koridorda eğlenip kupa isteriz derken ,benim çocuklarım evde ağlarken UEFA'ya fax çekip bizi şikayet ederken bitti.O yüzden siktirin gidin Fransız köpekleri.Muslera'nin kemiği elbet iyileşir karısına,besikteki bebeğine ana avrat küfür edildi diye onurlu davranıp sahayı terk etti diye linç edilen Volkan Demirel'in kariyeri bu kim geri getirecek.O yüzden ağlayacaksın gidin başka yerde ağlayın .Siktirin gidin FRANSiZ TOHUMLARi.
    6 -6 ... sperm man
  9. 9.
    Allahin haşa isi gücü yok da galatasarayla, fenerle mı uğraşıyor? Mal misiniz, nesiniz?
    5 -3 ... mavi yastik
  10. 10.
    Hakaret etmek istemediğim için ancak bu başlığı açana deli tecavüz etmiş diyebilirim. Allah tokadı çarpmış iyi hadi kabul edelim. Aslolan fenerbahçe' yi yıllardır tokat manyağı yapmış o zaman. Bu düşünceye göre Allahın işi gücü yok 83 milyonluk bir ülkenin futbol ligindeki 17 takıma tokat çarpacak 1'ini şampiyon yapacak. Bari diyanete bağlasaydınız premier ligi papazla kraliçe yönetiyor.

Tanrı futbola el atsaydı çin ligi en güzel lig olurdu. Adamlar 1.4 milyar kişi.

Aynı havayı soluduğumuz için utanç duyuyorum sayenizde.
    5 -4 ... sacramento tr