1. 1.
  ancak ve ancak fenerbahçe gibi bahtsız ve komik bir takımın başına gelebilecek trajikomik olaydır.
  kabul ediyorum galatasaray'ı kadıköy'de perişan edip 4 gol attılar ancak 3 hafta sonra denizlisor ile berabere kalarak son hafta şokuna uğradılar.
  2 -1 ... ustegmenin postasi
 2. 2.
  şikeci diye suçlanan takımın son hafta şampiyonluğu kaybettiği maçlardan birisi. ne ilginçtir ki, şike suçlaması yapılan o yılda bursa hariç tüm takımlara en az bir maçta sokup çıkarmışız. galatasaray'ı, trabzon'u, beşiktaş'ı kevgire çevirmişiz.

  saha'da yenemediklerini masa'da yendiler. ama fenerbahçe bu, yiğittir, düştüğü yerden elbet kalkar.
  2 -4 ... bir idealistin ta kendisi
 3. 3.
  Şikecilerin şampiyonluğu kaybettiği son maçtır.

  Şikecidirler evet. Denizli maçını satın alamazlardı çünkü denizli o maçın skoruna göre küme düşebilirdi. Trabzon maçını satın alamazlardı çünkü ts'den son haftalarda şampiyonluk aldılar ve düşman sayılırlardı. Galatasaray maçını satın alamazlardı çünkü gs tokmakçıları. Satın alabilecekleri tek maç vardı Sivas maçıydı. Sonucunu ve yenilen skandal golleri Biliyoruz.

  Fb şike sürecinden sonra 8 yılda sadece 1 kez şampiyon olabildi. O da Fatih Terim milli takıma gitti diye. Anlatabildim umarım.

  Edit: maçı durduranlar çakal fblilerdi. Maç sonucuna göre Denizli'nin düşmemesi kesinleşirse, denizli maçı bırakır diye düşünmüşlerdi. Yemedi.
  1 ... cimbomlu yazar
 4. 4.
  Maç bide 17 dk uzatılmıştı ona rağmen berabere bitti.
  ... flat head