bugün

görsel
Hiçbir yerde özet görüntüsüne ulaşılamaz tabii, çünkü öyle bir maç yok.

Biz bunları 8-0 yensek, 1916'da biz sizi 4 kişiyle 9-0 yenmiştik diye götten yine bir şey uydururlar.
Daha büyük başarılara sahip galatasaray’ ın taraftarının sürekli hatırlamaması doğal olan skor. Neticede gerçek rekabet 17 mayıs 2000’ de bitti. Siz daha iyisini yapana dek en iyisi bu !
sadece şuursuz fenerbahçe g-fanatiklerinin inanmayacağı sonuç eksilesen de itiraz etsen de bu maç oynandı ve galatasaray fark attı işte. işine gelmiyor olsa da böyle !
ezicidir.
olmayan yalan bir skordur. buna inanan allahın varlığına da inanır.
görsel
osmanlı vardı lan bu maçın olduğunu iddia ettiğiniz dönemde.

devleti ittihak ve terakki yönetiyordu.

götümle gülüyorum şu entrylere. bir beşiktaşlı olarak.
galatasaray'ın adeta şov yaptığı maçtı. evet.
1959 öncesi şampiyonlukları arayanların unuttuğu maçtır.

galatasaray'ı kocanız olarak mı tescil ettireceksiniz siz ?
maçı canlı izledim. çok makara olmuştu gerçekten. efsane bir akşamdı.
tarihi hezimettir. 7 kişilik takımdan 7 tane gol yemişler amk.
7 kişiyle olması ayrıca efsanedir. Böyle hezimet herkese nasip olmaz. Kıymetini bilsin Fenerbahçeliler.
Derbinin en farklı skorudur.
Tüm resmi kaynaklarda geçer.
Beinsport, Wikipedia, Türk futbol tarihi, maçkolik. Her kaynakta mevcuttur.

Galatasaray, kuş giller familyasından cikcikleri ağır rencide etmiştir.
arkadaşlarla tribünden takip etmiştik.

galatasaray'ın 4 oyuncusu eksikti. biri yolda ayağını burkmuş. diğerini vapurda martı kaçırmış. biri lağım çukuruna düşmüş. diğeri de grip olmuş.

adam sayımız fazla olduğu için tek kale oynamıştık ama adamlar 7 kere geldi, 7'si de gol oldu. o tsubasa'nın amk. pire girip herif. bize tam 4 gol attı. arada açar youtube'dan videosunu izlerim. 3. dk 50 saniyede ben ve arkadaşlarım görünüyor tribünde.
Rivayete göre sahada tsubasa belirmiş birden kalede de kawayashi. 20 kişilik feneri dizmişiz ipe.
Kalecisiz takıma anca 7 tane gol atabilen ezikleri gösteren maç.

görsel
Sene 1763. Yerler cinconlu bırak şimdi böyle ucu kuru laflarla cevap vermeyi.
(bkz: m ö 209)
6-0'dan sonra ortaya atılmış maç.

madem öyle geçmişe gideceksiniz , şampiyonluklarımızı ekleyiverinde 8 yıldızlı olalım. evet
görsel

galatasaray'ın 7 kişiyle acımadığı maç. evet.
7-0 i biz kabul edersek sende 1959 öncesi şampiyonlukları kabul edecen mi bay himmetçi piç.
Tanığı yoktur.
şikecileri inim inim inlettiğimiz maç. evet.
burada fenerli arkadaşların anlamadığı nokta şu.

yüz küsür yıllık bir takımsınız. en büyük başarınız ezeli rakibinizi 6 farkla yenmek. bana çeyrek final oynadık falan demeyin galatasaraylıyım ben çeyrek final sikimde olmaz.

otuzlu yaşların ortasına gelmiş ama hala ergen olan arkadaşlar 1910 yıllarında kazandığınız kupaları eskidi diye çıkarıp müzenizden atıyor musunuz?

ne yapalım? bu galibiyet zaman aşımına uğradı diyerek tamam şimdi 150 yıl 6-0 ı mı konuşalım?
bak ergen dosum yanda başlık var sparta prag 12 gs 0 diye.
senin yerin orası hadi abicim.
güncel Önemli Başlıklar