bugün

Kalbimizi parçalayan yenilgidir.
Üzücü skordur.
Sonuç itibariyle Galatasaray o grupta ikinci tura yükseldiği için real Madrid ile yaptığı maçlar 2-2 ve 2-1 biten juventus , real Madrid ile yaptığı maçlar 6-1 ve 4-1 biten Galatasaray ın gerisinde kaldı. Şampiyonlar ligi grupları böyle birşey işte.
Bir şampiyonlar liginde sıfır çekmek hiç değildir.
bu maç oynandığı sırada televizyondan dizi izlemek kadar acı değildir. uyuyorda olabilir adam desteklediği futbol takımı gibi.
kendilerinin liverpoldan 8 yedigini unutanlarin sozu .
beşiktaş gibi sonuncu olup avrupadan siktirolmayıp son 16'ya kalındığını hatırlatılması gereken skor. real madrid'in bayern'e evinde 4 tane sallayıp o sene kupayı aldığı da hatırlatılmalı. galatasaray en azından gol atma başarısı göstermiştir.
Bayern'e. Athletico madrid'e de 4 atti. Schalke'ye 6 atti.. sampiyon oldu.
Gecen sene real madrid cok iyiydi, onune gelene fark atti zaten. Nesinden utancaz lan?
8taş ve fenev'in uzun yıllardır giremediği avrupanın en prestijli organizasyonunda oynanan maçın skoru.
8-0 gibi skorları görüp, gruptan 0 çekenlerin olduğu bir ülkede, Avrupa da en başarılı kulübe laf atma başarısının olduğunu yüzünün olduğunu göstermiş olay.
Galatasaray'ın Real Madrid ile oynadığı en son maçtır. Biz hatırlıyoruz. * evet.
el sikini bu kadar yalayanını da görmedik dedirten hatırlatma.
yıllardır şampiyonlar ligi'ne gidememiş taraftarın tesellisidir.
evet çok kötü bir skordur, kendi evinde 6 yemek bir golü zar zor atmak ne yazık ki çok kötü bir durum ama galatasaray ın teknik direktörü ile başkanı arasındaki anlaşmazlık takıma da yansımıştı o dönemde ligde bile maç kazanamayan bir takım vardı, fatih terim ise büyük teknik direktör olmasına rağmen karşısındaki takımın geçen seneki real olmadığını hesaba katmadı ve şuursuzca saldırdı maçın başında ki bunu maçın 60. dakikalarından sonra yapsa anlarım, gol bulacağım derken gole çok yaklaşsa da gol bulamayan galatasaray 30. dakikadan sonra oyundan düştü, ve meydan kondisyon gücü daha fazla olan real e kalmıştı, o maç sadece ders alınacak bir hata bana göre, karşında çok güçlü bir rakip varsa kendi evinde de olsan şuursuzca saldıramazsın, bugün iki dev takım bile karşılaştığında böyle davranmıyor, mesela mancini nin juventus tan 4 puan almasını sağlayan şey temkinli oynamasıydı tabii iki maçta şans da yardım etti ona ancak, juventus un kendisinden daha güçlü olduğunun bilincinde olarak oynattı takımı şuursuzca saldırsaydı takım juventus tan da bir 3-5 yerdi. fatih terim in taktiği bir kabadayı nın sindirme taktiği gibi eğer takımdaki oyuncular da güçlüyse karşıdaki takım o baskıdan sonra dağılıyor ve gs sonuca gidiyor ancak, real o tür baskılarla başa çıkmaya alışık bir takım olduğu için olmadı o maç, galatasaray ın şanlı tarihine kara bir leke olarak yazıldı, çünkü iyi oymadık ama onlar kazandı diyebileceğimiz ve kendimizi avutabileceğimiz bir şey de yoktu, bayağı takım o gün 30. dakikadan sonra oynamadı, oynayamadı bunun başka açıklaması yok, real madrid e de geçen yılın hırsını almak kaldı o maçta, halbuki o 30 dakikalık futbolu 15 15 iki yarıda oynasalardı enerjilerini daha orantılı kullansalardı yine yenilebilirdik ama böyle bir hezimet olmazdı, sonuçta real madrid e yenildik derdik ki 2013-2014 sezonunda önüne çıkan hiç bir takım dayanamadı real madrid e, adamlar alman triosunu sıra ile geçtikten hatta dağıttıktan sonra hemşehrilerinin elinden kupayı aldılar.
El sikiyle gerdege giren kuşlarin unutamadigi mucadele... 8 dersin kizarlar, fark yememek icin elektrikleri kestiniz dersiniz kuserler. Sonra vay efendim avrupada turk takimlari desteklenmeli bikbikbik... sie.
hayatımın en kötü anıları arasında ilk 10'da yer alan sonuçtur.
Sansürsüz yayınlarının kaldırılması gereken hede.
şike yaptigindan avrupaya gidemeyen,liverpool gibi dandikten 8 yiyen kuşların b.k attiklari mac .
Anlaşıldığı üzere birilerinin kendini avutma biçimine dönüşen maç. Avunduğunuzla kalın.
real madrid ile hayatında maç yapamamış türk takımların king of europe'a attığı boktur.
gslilerin değil, fenerbahçelilerin ve beşliktaşlıların utanmadan cimboma saldırmaya çalıştığı skor. la oğlum bu kadar mı eziksiniz la siz? başkasının bizi yenmesiyle mi övüneceksin yani? adamdaki kafaya bak.

la oğlum sen real madridle kaç resmi maç yaptı onu söylesene bir. hayatında kaç defa şampiyonlar liginde çeyrek final, ikinci tur falan gördün? la oğlum sizin avrupadaki haliniz ortada. daha hala ne akla hizmet avrupa maçlarını gündeme getiriyorsunuz ki?

avrupa sahnesinde çıkılan maçlar belli. bizim kaç maç oynadığımız belli. kimleri elediğimiz de belli. hepsine de bir mazeret uyduruyorsunuz anasını satayım. uefa diyoruz, o da kupa mı diyorsunuz. şampiyonlar ligi çeyrek finallerinden bahsediyoruz, yok kolay rakipti, yok şöyleydi, yok şanstı falan. lan dingil, o dönemde avrupalı gazeteler manşet atıyordu, kim bükecek aslanın elini diye. öyle sizin gibi annemizin liginde kazandığımız başarılarla övünmüyorduk biz.

onların hepsi geçmişte kaldı diyorsunuz bu sefer. e kardeşim, madridden 6 yediğimiz dönemde de juveyi eledik lan. daha ne olsun amk? haa ona da diyorsunuz ki zemin şöyleydi falan. eh ulan, biz trömsöye elendiğimizde dünyanın en iyi zemininde oynadık değil mi amk? ilk maç da juvenin sahasındaydı hacı. o zaman yenselerdi?

real madridden 6 yedik evet. o maçı izleyenler bilir ki o maçın başında oynanan futbol ile maç sonu alınan netice dağlar kadar farklı. maalesef madrid gibi bir takım karşısında, hele de bu savunmayla fark yemek çok da ihtimal dışı değil. peki bizim realden 6 yediğimiz sezon siz ne yapıyordunuz? mençıstırları, çelsileri falan mı yeniyordunuz? yoksa sikimsonik türk liginde yarrak kürek takımlarla mı oynuyordunuz işlediğiniz şike suçu yüzünden?
hayatlarında edirneden dışari çıkmamış ezik ve sefillerin b.k attigi mac,ulan siz gidinde sizide görelim kaç kilosunuz ki o macta 50. dkya kadar basabas oynadik sonradan defansif hatalarla skor oralara geldi .
galatasaray' ın madrid' i darma duman ettiği bir çok maçın real açısından telafisidir. kıçı kırık şikecilerde bununla avunurlar. koduklarım siz madridin takım otobüsünü görmemiş adamlarsınız...
8 yiyen ve 7 yiyen takımların taraftarlarının alay ettiği bir maç.
55 bin renklinin önünde tecavüzdür.
Irza geçmektir.