bugün

Neden olmasin cocuklar.
* olamaz mi olabilir. Ama olmasin.
* ben inandim sizde inanin.
Galatasaray 5 olmaz ama 3 olsun bizim olsun.
üçten sonrasını izleyemediğim maçtır. yüreğim dayanmıyor.
yalnız bunu entryi giren yazarın muhtemelen tuttugu takım şl'de 0 çekmesi gariptir.
sağlık olsundur. hepsinin yüreğine sağlıktır. sonuçta 8 yiyen, 0 çekenlerde var.
o kadar olacağını düşünmediğim bir skor.
yarinki mac skoru. kedicikler miyavlayarak eve donecek. italyan bir vucut olarak chelseayi sevmesem de destekleyecegim, fransizlardan her turlu iyidir.
(bkz: Yok be) okadar sanmıyorum tabiki elenecek fakat ümit verip elenecek gibime geliyor. 2-1 Veya 1-0 bitecek. Kalpler yerinden oynar herhalde. Ama belirttigim gibi bi 2005 olamayacak.
Arabımsı-kürdümsü, ne olduğu meçhul, cahil, avam ve gavatların acı bir anısı. yine bu arabımsılara koyar şanlı roma'nın torunları inş.
bir liverpool 8 bjk 0 maci degildir yada manu 6 fb 2 maci hic degildir .
Galatasarayın evinde yarım deste gol yediği maçtır.
akabinde ülkenin tek uefa kupasını almıştır. Keşke devamı da gelse.
Birden bire akla gelendir. Ne koydular be.
chelsea nin kötü oynadığı maçtır. 5 nedir amk?
sigma olomouc: 7 - fenerbahçe: 1, fenerbahçe: 1 - aydınspor: 6, as cannes: 5 - fenerbahçe: 1 gibi üzücü bir skordur.
Devamında uefa kupasi nin geldiği 99/00 sezonunun Galatasaray adına avrupada alınan son yenilgisi ve en şaşırtıcı skoru. Bu arada aynı chelsea birkaç gun içinde Manchester United a da 5-0 çekmişti. O daha da unutulmaz bir olay aslında.
yok artık ali sami.
ingiltere'nin, o zamanlar Huddersfield Town ayarında olan kulübü Chelsea'nin gelip ali Sami Yen Stadyununda gs yi düzdüğü maç olarak tarihteki yerini almıştır.
Ağlayacaksınız oynamayalım?
Galatasaray o sezon uefa kupasını kaldırmıştı.
Liverpool 8 Beşiktaş 0'ın yanında esamesi okunmaz.