1. 1.
  kimse diyemez ki, (tarih boyunca), şimdi adnan polat çıkıp ali sami yen şike yapmamıştır yemin ederim, dese o gülünç olurdu. aciklama gayet normal, kuyruk acisi faktörünü de unutmamak lazım.
  13 -2 ... ovuzz
 2. 2.
  adnan polat'ın; eski sevgilisine orospu diyen ergen tavrıyla söylemiş olduğu bir sözdür. bir fenerbahçe taraftarı olsam da yakıştıramadım.
  4 -1 ... septemberstorm
 3. 3.
  (bkz: gulyabani diye birşey yoktur)
  (bkz: ama olabilir de)
  4 ... delismen
 4. 4.
  galatasaray'ı fenerbahçe'nin yanına çekmek isteyenlerin duymak istediği söz.

  galatasaray - ankaragücü maçı hakkında da şunları söylemiş adnan polat : "Galatasaray’ın şike yaptığını hiç düşünmedim. Bizden önce Ankaragücü’nü Konya 5-0, Beşiktaş 6-0 yendi. Biz de Ankaragücü’ne 8 attık. O sene Beşiktaş’ı 5 maçta 5 kez yendik. Galatasaray tarihi boyunca yüzde 100 şike yapmadı diyemem.”

  yani adam diyor ki galatasaray'ın şike yaptığını hiçbir zaman düşünmedim ancak benim haberim olmayan işler olmuş olabilir.

  bu galatasaray şike yaptı demek değildir.
  5 -4 ... clique
 5. 5.
  yine bizim cengaverler işlerine geldiği gibi yorumlamış. adam benim dönemime kefilim ama önceki dönemleri bilemem diyor. akla mantığa uyan yorum da bu zaten.

  şimdi adnan polat çıksa benim dönemim ve geçmiş dönemde dahil şike yapmamıştır kefilim dese, bir çoğunuz kendinden önceki dönemi nerden biliyor deyip adamı yerden yere vuracaktınız. gayet mantıklı bir açıklama yapmış bunun neresinden ne arıyorsunuz.
  2 -2 ... armasevdalisi
 6. 6.
  açıklamanın vakti zamanına bak. uzun aradan sonra şampiyonlar ligindeyiz üstelik grupları geçip 16 ya kalmışız. rakip güçlü ama çok zor bir dönemden geçiyor. turun gelme ihtimali %51 fakat çıkıp eski başkan bunu söylüyor. dünya da hatrı sayılır topçular takıma gelmiş. yerlisi yabancısı kaliteyi yakalamış. adnan efendi konuşmaya başlıyor. böyle tipitiplerin galatasaraylılıklarını siksinler. yarardan çok zarar.
  -1 ... yeksin
 7. 7.
  başkanken verdiği zararla yetinemeyen eski başkan sözü. ulan içine ettin bari şimdi sus!
  ... zoraki yazar
 8. 8.
  başkanlıktan kovulan tarihteki tek adam olduğundan ve mevcut yönetimin başarılı olmasının verdiği kıskançlıktan dolayı ne yapacağını şaşırmış adam beyanatıdır.
  ... asil zargana
 9. 9.
  lafları çarpıtılan eski galatasaray başkanı.
  -1 ... slymn
 10. 10.
  dürüst bir tutum olmuştur.
  tabi ki türkiye de hiç kimse şike yapmadım diyemez.
  yanılmıyorsam en çok şike yapılan liglerin arasında türkiye de vardır.
  sadece fenerbahçeyle bitmiyor şike mevzuları.
  1 ... neoplan starliner