1. 1.
  aklı başında davranıştır.

  şike yapanların küme düşmesini engellemeye çalışan bir kurumun ebesine de atlasak yeridir.

  saldır galatasaray.

  edit; başlık başıma kalmış.
  7 -5 ... i belong to che
 2. 2.
  aklı başındalık türk futbolunu ileriye götürecek adımları bir an önce atmaktır. kahpe karı gibi car car konuşmak değildir. bir fenerli olarak fenerbahçe küme düşürülmeli, şikesi tespit edilen değil! tüm şike şüphesi taşıyan takımlar da küme düşürülmeli diyorum. galatasaraylı olduklarını idda edenler gerçek galatasaraylılarsa heryerde her doğruyu söylerler. eğer söylemiyorlarsa onlar galatasaraylı değil, yukarda adı geçenlerdir...
  1 -1 ... torunusamil
 3. 3.
  var olan davada klübüm suçlanabilir, suçlu çıkabilir, ceza alabilir. eğer suçlu çıkarsak küme düşmeyi ilk isteyeceklerden biri de benimdir herkez emin olsun.
  lakin türkiyede şikeyi icat eden klüp olan galatasarayın kendini pisliklerini unutup bizimle uğraşması zoruma gitmektedir. nitekim 90'larda futbola meraklı olan biri az buçuk galatasarayın adının hangi mevzulara karıştığını unutmayacaktır. ,
  1 -3 ... snmat tablet
 4. 4.
  tff nin "kaş yapayım derken göz çıkartması" sonucunda gelişen olaydır. maalesef tff süreci iyi yönetilememiştir. tff, şike/teşvik şüphesi taşıyan hangi takım varsa yaptırım uygulamalıdır.
  1 ... sokuldugundegarantidisikalir
 5. 5.
  galatasaray tff yi tehdit eder, fenerbahçe hakemleri tehdit eder. sırada beşiktaş var sanırım.
  1 ... nickini nickeyim
 6. 6.
  tff'nin uyguladığı politika yüzünden seneye avrupa kupalarına katılamama durumunu sikine takan tek kulüp olduğu için mi artık kabak tadı verdiğini merak ediyorum.
  2 -1 ... kertenkere
 7. 7.
  düzeltme: tehdit değil bu. bir kulübün başarısının lig değil avrupa olduğu için tepkisi.
  1 ... altincocuk
 8. 8.
  tehdit değil tam anlamıyla hakkını aramasıdır. uefa'nın olası bir türkiye'yi sikertme durumunda şuan en çok etkilenecek olan ve gereksiz yere adı şikenin ş sine karışmamışken etkilenecek olan galatasaraydır. herkes görevini doğru şekilde yapsa kimse kimseyi civcivlerin tabiriyle tehdit etmek durumunda bırakmayacak. azıcık akıllı olun. bank asya'da başarılar.
  3 ... the answer
 9. 9.
  şikecileri rahatsız etmiş harekettir.

  lan size ne? sen şike yap, tff seni düşürmesin, sonra yarın öbür gün uefa tüm türk takımlarını avrupa'dan men ederse bunun cezasını ben çekeyim. oldu canım...

  hem sen niye bu kadar ağlıyorsun ki? hani düşmek istiyordun? neden galatasaray'ın her hareketi sinirlerini bozuyor?
  2 ... arshil
 10. 10.
  Türk futbolunun birkaç gömlek üstünde olan bir kulübün diğer kulüplerin yaptığı çirkeflik ve pislikler yüzünden hedeflediği Avrupa kupalarına katılamaması gibi bir sonucu doğurmasını önlemek açısından yerinde bir ihtarnamedir.
  ... webjournalist