1. 1.
  Soma faciasının ardından fransız takımından beklenen bir davranıştır. Sanki bu ülkenin acısı yok gibi, sanki bu ülkede daha dün 300 vatandaşımız ölmemiş gibi, sanki kupayı bugün almışlar gibi şen şakrak resim koymuşlar.
  buyrun;
  http://www.galatasaray.org/

  Birde sezonu şampiyon biteren fenerbahçe'nin sitesine bakın. şampiyon olmalarına rağmen, kayseride galip gelmelerine rağmen tek bir sevinç yok. ve sahada üzgünler buyrun.

  http://www.fenerbahce.org/

  işte gese bu yüzden bir türlü türkiye'nin takımı olamıyor.
  13 -28 ... heroo
 2. 2.
  aynı galatasaray'ın 5 gündür yayınladığı açıklamarı ve fotoğrafları da herkes biliyor. bu akşamki maçta da görülecek herşey. unutmayın ki bu ülkenin gördüğü en büyük başarıdır bu kupa 14 sene geçti ama bu gerçek hala değişmedi. hazımsızlık yapmayın ulan gözünüze sokuyoruz kupayı götünüze sokturmayın.

  edit: ea sports un resmi sayfası da paylaştı fotoyu. https://www.facebook.com/...87&type=1&theater
  7 -7 ... ukraynali
 3. 3.
  yardım amaçlı satılan tişörtün ortasına amblemini koymaktan iyidir.
  8 -5 ... murattemur
 4. 4.
  uefa kupasının yıl dönümünde normal olandır. akşamki maçta da gereken davranış sergilenip lafları iddia sahibinin ağzına geri iteleyecektir.
  4 -3 ... flat head
 5. 5.
  laf söyledi balkabağı sıçtı porselen tabağı..
  3 -1 ... fosso necdat
 6. 6.
  fenerbahçemiz ile galatasaray arasındaki karakter farkını bir kere daha görmemizi sağlamıştır. alın uefa kupanızı bir yerinize monte edin.
  4 -4 ... aslolan fenerbahcedir
 7. 7.
  galatasaraya karşı bu saçma eleştiri ve kinin sebebi için (bkz: aşağılık kompleksi)
  gerçekten inanıyor musunuz ulan fb'nin türkiyenin takımı olduğuna ? hala avrupa kralının galatasaray olduğunu türkiyenin en büyük takımının galatasaray olduğuna inanmıyor musunuz hala? eğer öyleyse gerçekten çok malsınız kompleksli gerizekalılar.
  2 -4 ... sencerg
 8. 8.
  eziksaraylılar tarafından savunulan durumdur. yahu 14 yıl olmuş avrupa'da bırakın başka bir kupayı final oynayamaışlar bir de utanmadan avrupa kralıyız diyorlar. insan biraz utanır, o kupayı yeni almış bile olsa 300 vatandaşımızın acısı varken kutlama yapmaz. ama yok bu fransızlar 14 yıl geçmiş üstünden dandik bir kupa için şen şakrak fotolar paylaşır. işte bu yüzden fransız gese ve taraftarı türkiye'de zerre sevilmiyor.
  2 -6 ... heroo
 9. 9.
  rezilliktir. böyle bir günde fi tarihide alınan kupayı kutlasan ne kutlamasan ne resmen rezalet. bu Fransızlarda her şey beklenir.
  1 -3 ... haberciyim
 10. 10.
  ailecek karalar bağlayıp yas tutan yazar beyanıdır. bu kulübün başkanı herkesten önce soma'ya yardım tırları ile gitmiş, ardından taraftarları kulüpten bağımsız yardım toplayıp gitmiştir. şimdi kalkıp yok kupa koymuş yok kutlama yapmış. az beyninizin çalışsın ya bugün stada herkes baretleri ile çıkıyor tek bir kutlama yok.
  1 -3 ... yazar kasa cok yazar