bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Bunu hem ulke puani icin hemde galatasaray in avrupa kupasi maclarina konsantre olup ligde puan kaybi yasamasini isteyen fenerlidir.
    4 -3 ... teko
  2. 2.
    gerçek fenerli değildir..

zira gerçek fenerli elin sikiyle gerdeğe girmez.
    1 -12 ... play play play
  3. 3.
    Ligi 2. olarak bitirip seneye CL'ye ön eleme olmadan gidebilmek isteyen kişidir.
    not: Adanasporluyum.
    5 ... bohem mavisi
  4. 4.
    futbolun sadece futbol olmadığını bilen, en yakın arkadaşları galatasaraylı olan fenerlinin istediği hede. seneye şampiyonlar ligi'ne iki takımla gitsek kötü mü olur efendim? böyle fenerliye can kurban. en asil duyguların insanıdır.

galatasaraylıyım.
    1 -1 ... psikopat piyanist
  5. 5.
    Galatasaray taraftarının mutluluğunu kendine yediremeyen fenerbahçelidir. Futbol asla sadece futbol değildir. Futbol şiddettir.
    1 -1 ... bu aksam seni cok ozledim
  6. 6.
    uefa ve sampiyonlar liginde ceyrek final veya yari finalde iki turk takiminin olmasi guzel olmaz mi? diyen fenerlidir ve adamin hasidir.

lakin bir yandanda endiselenmektedir cunku galatasaray uefa kupasini alirken galatasaraylilardan cok sevinen fenerbahceliler 13 yildir hala ayni teraneyi dinelemektedir.
    1 ... icindeingilizcegecennicksahibi
  7. 7.
    bendir. hiçbir zaman türkle yabancı oynarken yabancıyı tutmam...
    ama elenirseniz de pis dalga geçerim, bilmiş olun...
    2 -1 ... tahin ile pekmez
  8. 8.
    düzeltme: imla
    (bkz: shalke)
    (bkz: schalke)
    ... veli izin belgesi
  9. 9.
    bugun galatasaraylilardan cok sevinen fenerbahcelidir lakin yarindan itibaren biz ceyrek final oynamis takimiz diye 30 yil konusacaklari icin fenerlilerin burnundan getireceklerdir.

sonra da vay efendim yabanci takimla oynarken renk tutulmaz.
    1 ... icindeingilizcegecennicksahibi
  10. 10.
    adam gibi fenerlidir. ben de bir galatasaraylı olarak fenerin de avrupa'da ülkemizi temsil etmesini isterim. ha burada şunu söyleyim; galatasaray schalke'yi yendi diye bunu fenerlilere nispet olsun diye göstermek yanlış, bunu yapanlar da dönsün kıçına baksın.
    2 ... mavi adam