1. 1.
  galatasaray yönetimi holllandalı teknik adamın sözleşmesini fesh etti.

  not: fatih terim artık gönül rahatlığı ile gelebilir. ellerini ovuşturmaya başlamıştır bile. ne zamandır maaş da alamıyor gariban.
  4 ... denito
 2. 2.
  4,5 milyon euro'ya malolmuştur.
  1 ... rasyonel sosyalist
 3. 3.
  bir fenerli olarak beni üzmüs olay.

  ne vardi bi hafta daha bekleyeydiniz. simdi yeni teknik direktör havasiyla cikacaklar kadiköye. bu bizim dezavantajimiza.
  2 ... kapucino
 4. 4.
  bu olay sonrası rijkaard'ın koltuğu soğumadan fatih terimi oraya oturtma işlemine başlanmıştır.
  ... kratos vs apophis
 5. 5.
  resmi siteden resmi açıklama da yapıldı

  (bkz: http://www.galatasaray.org/kulup/haber/8219.php)
  ... denito
 6. 6.
  galatasaray kovmamış rijkaard istafa etmiş. *
  -1 ... alkolik nurcu
 7. 7.
  aradan geçen sürede beklenen başarının ya da başarıya yönelik umudun doğmaması üzerine yolların ayrılmasıdır. hayırlı olmuştur.

  tekrara düşmeyim şimdi. (bkz: #9682637)
  ... habeas corpus
 8. 8.
  (#6585658)
  (#6585766)
  (#6586367)
  (#6615538)
  (#6197984)
  (#6198125)

  geçmişte hakkında yazılanlara, düzülen methiyelere baktıkça gülmelerden gülme seçtiğim teknik direktörün sözleşmesinin feshedilmesidir. sebep? kötü teknik direktör olmasından dolayı. biz bunları dediğimizde "kıskançsınız" diyerek eleştirenler bugün bizden daha fazla bu adama lanet okuyorlar.

  yani demem odur ki, türk futbolunun en büyük hastalığı birileri eleştirdiğinde "kıskanıyorsunuz ibneler" cevabı veren zihniyettir. bazıları dışarıdan daha iyi görür, daha objektif.
  ... grotesquee
 9. 9.
  madem adamın elindeki kadro buydu onun için başarılı olamadı, neden adamı kovuyorsunuz o zaman? kadroyu yapana laf yok, ama bu kıytırık kadroyla başarı beklenilen rijkaard boklu pasaklı.

  hikmet karaman gelsin. sizi ancak bu paklar.
  ... grotesquee
 10. 10.
  yönetimin sıçıp üstüne tüy dikmesidir. emeği geçenleri tebrik ediyorum!
  -- alıntı --
  türk ve japon şirketleri arasında bir kürek yarışı düzenlenmesine karar verildi. her iki takımda performanslarının en üst düzeyine varabilmek için uzun ve zorlu bir hazırlık döneminden geçti.büyük gün geldi ve iki takımda kendini hazır hissediyordu..
  japonlar yarışı bir kilometre farkla kazandılar....
  yarış sonrası türk takımı çok sarsılmıştı.türk şirket yönetimi yarışın açık farkla kaybedilmesinin nedeninin bulunmasına karar verdi.yapılan araştırmalar,analizler ve uzun çalışmalar sonucu hata bulundu ve çözüm önerisi getirildi. japonların takımında 8 kişi kürek çekiyor,1 kişi dümencilik yapıyordu. türk takımında ise 1 kişi kürek çekiyor,8 kişi dümeni kullanıyordu. 9 kişilik türk takımı japonlarla bir yarış yapmak üzere yeniden yapılandı. yeni yapılanma şekli şöyleydi; 4 dümen müdürü, 3 bölgesel dümen müdürü, kürek çekmekle görevli kişinin performansından sorumlu bir dümen yöneticisi, ve kürek çekme elemanı.
  ikinci yarışı japonlar iki kilometre arayla kazandılar.tepesi atan türk şirketi yönetim kurulu hemen harekete geçti;yarışın kaybedilmesinden sorumlu tutulan kürekçi kovuldu ve müdürlere sorunun çözümüne olan katkılarından dolayı ikramiye verildi.
  -- alıntı ---
  1 ... rivne