1. 1.
  yaptıkları son yerli transferle açıkça ortaya çıkan gerçek. hiç güleceğim yoktu sabah sabah sandalyeden düşürdü beni. Sözleşmesi bitmiş, menajeri oyuncuya takım arıyor ve başkanım bizi düşünürmüsünüz diyor, başkanda he diyor ahaha. ya adam zorla kendi aldırmış gesede yerlide yılın ilk transferi diyorlar ahahaa.

  http://www.milliyet.com.t...aray-1885061-skorerhaber/
  4 -8 ... heroo
 2. 2.
  abdurrahim albayrak ve fatih terim gibi bir liderin yollanması.
  1 -3 ... bakhele
 3. 3.
  --spoiler--
  Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, spor yaparken bile G.Saray için çalışıyor. Her gün gittiği salondaki bireysel antrenörü sayesinde Turgut Doğan Şahin’in menajeriyle temasa geçen başkan, ilk transferi büyük ölçüde bitirdi

  Geçtiğimiz günlerde yanına gelip “Başkanım bizim G.Antep’ten 1 milyon Euro alacağımız var. Sözleşmemizi feshedeceğiz. Turgut’u düşünür müsünüz?” diye soran menajere "boşa çıktığı anda ilk görüşen olmak isteriz” yanıtını veren başkan, ayağına gelen fırsatı kaçırmak istemedi.
  --spoiler--

  klasikleşmiştir. yaptıkları her transferle bir kez daha göstermişlerdir.
  1 -2 ... heroo
 4. 4.
  bedava oyuncu transferidir. yok ulan bizde bir tek bu var takımıyla alacağından dolayı sorun yaşayan ya da sözleşmesi bitmek üzere olan futbolcuyu almamak. bakın bayern'e nasıl çaktı lewandoski'yi alıp dortmund'a.
  -1 ... murattemur
 5. 5.
  rezillik bunun neresi diye sorası gelir insanın.
  ... aquila non capit muscas
 6. 6.
  beleş sirkenin baldan tatlı olduğunu bilmeyen kazmaları bize göstermiştir. nitekim bu zihniyettekiler beleşte s*k bulsa, acaba s*kilmek nasıl bir duygu diye üzerene susuz sabunsuz atlamalarına rağmen başkalarına b*k atarlar.
  -1 ... flat head
 7. 7.
  sporseverleri güldürür.
  1 -1 ... heroo
 8. 8.
  kendini sporsever diye nitelendiren ama sadece fenersever olan insanların tebessüm etmesini sağlayan takımın transfer yapmak için uğraşması gerekmediği oyuncuların kendilerinin gelmek için haber yolladığı durumdur.
  1 -1 ... maskelibalo
 9. 9.
  Şuna benzemez:
  http://pbs.twimg.com/media/BY40x3TCIAARYsk.jpg:large

  insan utanır amk ona buna rezil derken.
  2 ... hasan sas kadar agresif
 10. 10.
  kaynak olarak milliyet sporu gösterenleri açık eden haber.
  ... finrod