1. 1.
  Alakası yok. tamam ilk yarı iyidik ama 2. yarı bi bok yoktu. yoktu abi
  2 ... berk1905
 2. 2.
  ilk golü yiyene kadar iyi oynadığı su götürmez bir gerçek. ama gol yedikten sonra dağıldığı da çok daha büyük bir gerçek.
  1 ... umutsuzvaka
 3. 3.
  (bkz: galatasaray isterse yenerdi)
  2 ... teflon
 4. 4.
  fatih terimden bekledigim aciklama..
  ... hercool
 5. 5.
  gslilerin yarın kendilerini savunmak için kullanacağı argüman. ama gel gelelim içten içe bunu söyleyecekler: http://inciswf.com/volkankonak.swf
  ... d3xter
 6. 6.
  (bkz: yaman şakacıymıssın fanatik)

  perpektif çizimde üç boyutlu cismi kağıt üzerine resmedebilmek için doğruyu eğri çizmeniz gerekir. kübün bazı ayrıtları eğri çizilir mesela. üç boyuttan iki boyuta düşmek belli sınırlılıkları beraberinde getirir. ve fakat bütüne baktığınızda dikliği eğriden çıkarabilirsiniz.

  eğer fikir boyutunda yaşayabilirseniz bir aksilikler sizi en fazla olaylar boyutunda etkiler. daha sağlıklı değerlendirmelerle tesbitler yapabilir yumurta soğuyunca da fikre en fazla bir adım uzaklıkta olduğunuzu görüp, daha bi coşkun çağlayabilirsiniz. bir heyecanla insanları kökünden kazıyıp, harcamaktan, saksı gibi yaşayıp/yaşatmaktan da kurtulabilirsiniz.

  aynı duruma r.madrid düşse idi olay soğuduğunda hem bir realli futbolcudan hem de taraftarından şunları duyacaktık;

  - o gün gerçekten şanssız, talihsiz bir gündü. o sonucu kesinlikle dahil hiç birimiz haketmemiştik.

  tanım:

  doğru değilse de (i daha iyi oynadığı söylenemez maç 90 dk) galatasaray bu sonucu hakedecek bir oyunu (aslında) sergilememiştir. büyük takım gibi oynamış büyük takıma yakışmayan bir sonuç ile oyunu tamamlamıştır.
  ... bubir
 7. 7.
  bu doğrudur. zaten real teknik hocası da bunu itiraf etti.
  ... gasteci
 8. 8.
  galatasaray kötü oynadı diyemeyiz. maç geneline baktığımızda iyi oynadı da diyemezsin. fikrimce maçı rölantide götürüp hata yakalamaya çalışacaktın. öyle 30 dakika koşup 60 dakika yürümekle maç kazanılmıyor. tamam rakip madrid ona diyecek lafımız yok. kaldı ki real madrid neredeyse istemeye istemeye gol attı desek yeridir beyler objektif bakmak gerekirse. öyle değil mi aga? sen defansta anlaşamıyorsun adamın önüne top bırakıyorsun. o gol atılmazsa yuh artık derler yani.
  ... hellnight