bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    malesef ki tv başında uyumamdır. maçın ilk 30 dakikası güzel güzel izledim. sonra yediğim yemekler ağır geldiyse demek ki gözlerim kapanmaya başladı. göz kapaklarımla savaşırken ilk gol geldi. ama bu gök gürüldemeleri meğerse yağmurun habercisiymiş. nerden bilebilirdim ki gs kulubünün kaderinin göz kapaklarımın arasında olduğunu... her şey uykuya geçmemle başlamış ve uyandığı o dehşet verici skoru gördüm 4. galatasaray 4-1 yenilmişti maç bitmek üzreydi ancak iyice doğrulmamla daha da dehşet verici olan gerçek skoru gördüm 1-6. gs kendi evinde 6 gol yemişti ve artık daha fazla dayanamadım bastım kahkahayı. hahahahahay diye. iyi olmuş dedim kendi kendime.
    2 -3 ... pokeryanist
  2. 1.
    bireysel hatalardır.
    eboue, dany, melo...
    1 ... jimmy tudeski
  3. 2.
    Fatih Terim'dir açık ve net.
    Eboue, Chedjou, Danny, Riera en son hangi maçta birarada oynamıştır? Selçuk'u sağa çekip Engin'e yer açmak nedir? Burma mıdır nedir, o yeni bebenin nasıl koparttırdığını hepimiz ligde gördük, neden o bebeyi koymazsın, çükümün imparatoru?
    1 -1 ... ersin
  4. 3.
    böbürlenme ve kibirdir. Galatasaraylı bir yöneticiye spiker soruyor, karşınızda bir dünya devi var ne düşünüyorsunuz, yöneticinin verdiği cevap: hayır asıl dünya devi biziz, onlar dikkat etsin oluyor. breh breh breh, adama böyle atar giderler işte.
    -1 ... melissaa
  5. 4.
    şota arveladze ye göre real madrid'dir.
    1 ... quidproquo
  6. 5.
    (bkz: uff biz avruqa fatiiis slk şey s s)
    ... nutellali balik ekmek
  7. 6.
    Ronaldo reyiz oyle istemistir.
    ... frekans
  8. 7.
    galatasarayda adam gibi bir forvetin olmamasidir.
    ... ferdici
  9. 8.
    zaman yetmediğindendir. yoksa 9-10 olurdu o maç.
    ... melissaa
  10. 9.
    cincon geçen senede çok kötü bir takımdı fener Beşiktaşın zor durumundan faydalanıp başarılı gibi gözükmüştür ama diğer takımlar güçlenince hele ki Beşiktaş mükemmel seviyeye gelince cinconun balon olduğu ispatlanmıştır aslında bu durum geçen senede böyleydi.
    -1 ... bozukparatamircisi
kapat