1. 1.
  galatasaray gibi türk futbolunun lokomotif takımlarından birinin manchester united karşısında aldığı yenilgiyle yaşadığı rezalettir.

  daha önce ülkenin daha vasat kulüpleri olan beşiktaş ve fenerbahçe bile buradan rahat galibiyetlerle ayrılmışken, galatasarayın puan alamaması üzeri örtülecek bir durum değil. kamuoyu olarak bize büyük görev düşüyor, duyarlı olalım.
  12 -40 ... metafizik_cell
 2. 2.
  (bkz: kolaysa sen git al gel yaprağım) diye cevap verilecek iddia.

  - hayatında futbol oynamamış ev kuzusu taraftar eksiliyor.
  6 -5 ... cilveli ahmet hoca
 3. 3.
  şebek isyanı..
  6 ... paul sahilleri
 4. 4.
  https://video.uludagsozluk.com/v/röveşata-ile-gol-atmanın-karizması-2732/

  ?
  -1 ... bin dokuz yuz bes
 5. 5.
  açaydım kollarımı gitme diyeydim iyiydi. neyse sağlık olsun ülke puanları artsa iyi olurdu yoksa bu gidişle san marino gibi ziyan olup gideceğuk a dostlar.
  2 -1 ... micro soft musluman
 6. 6.
  (bkz: arif in manchester a attığı bi gol vardı noldu ona)
  1 -2 ... saint andre
 7. 7.
  türkiye'yi rezil eden sıfır çekenlerin bu gece çenesinin açılmasına neden olmuş mağlubiyettir. O çeneyi nasıl dolduracağını galatasaray sana öğretecektir.

  (bkz: sus ve yalamaya devam et)
  5 -4 ... kolormatik amca
 8. 8.
  futboldan anlamayan yazar beyanı. Angutluğun alemi yok. Fener old traffordda değil istanbulda kazandı en son. Beşiktaşa vasat takım demişsin. Insan kocasına böyle SÖZLER söylememeli.
  2 ... gunese yuruyen adam
 9. 9.
  Şampiyonlar Ligi'nde 0 çekme başarısı göstermiş, şike ortadan kalkınca Mersin idman Yurdu'nu zar zor yener hale gelmiş, Old Trafford'da 6 gol yemiş eziklerin açmış oldukları çocukça bir konudur.
  5 ... kemalistmen
 10. 10.
  maçtan önce, "manchester 8 tane atar; oranızı buranızı basın, handikaplı manchester'a oynayın" diyen bülüksüzlerin, aslanlar gibi oynayan takımı "rezalet" olarak nitelendirmesi, hakikaten tam da kuş beyinlilere (muhtemelen kanaryadır o kuş) yakışacak cinsten bir görüştür.
  2 -1 ... luca brasi