1. ?.
  fenerbahçe'nin şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynadığı sezon şampiyon olan galatasaray'ın, fenerbahçe'nin darmadağın olduğu, en iyi futbolcularının gönderildiği sezon olan 2011-2012 sezonunu şampiyon tamamlamasına kadar geçen süredir.hem galatasaray hem de onun iki yüzlü taraftarları ortalarda hiç gözükmemişlerdir.bu ikiyüzlülere hangi takımı tuttuğunu sorsan '' ben futbolla ilgilenmiyorum yaa, anadolu efes taraftarıyım '' diye etrafta gezerlerdi. bir ara bunların formaları bile kayboldu ortadan '' orospu rengi '' formaları çıktı ortaya.hatta bu arada bunlara selçuk şahin ''mabetleri'' ali sami yen'de 40 metreden koydu.guiza'dan bile gol yediler. 4-1 lik maçtı sanırım. o akşam bir mahsun ''mor'' menekşe ağlıyor muydu neydi ? daha sonra bunların bir ara düşme hattına yaklaştığı sezon toki arenaları açıldı.tabi alex bozdu bekareti o gün.

  en son olarak da bunlar kendilerini paralı bir başkana sattılar.o da kendi taraftarını dolandırarak, onun bunun oyuncusunu ayartarak fenerbahçe'nin ölüsünün önünde ancak yarım puanla şampiyon oldular.şimdi hala '' hell '' muhabetti yapıyorlar.yazık bunlara.
  17 -17 ... kendigolgesindenkorkanadam
 2. ?.
  en büyük başarısı, tüm vizyonu galatasaray'ı yenmek olan takım taraftarının araştırmaya girdiği 4 yıldır.
  10 -6 ... zubizarett
 3. ?.
  şampiyonlar ligi 2.tur maçında '' fener ağlama'' şarkısını çalan takımın ikiyüzlü taraftarınca fenerbahçe'ye vizyon biçtiren 4 yıldır.6 yıl sonra şampiyonlar ligi görmüşsünüz hala aklınızda fenerbahçe var amk!
  6 -5 ... kendigolgesindenkorkanadam
 4. ?.
  müge anlı tarafından aranan yıllardır.
  1 -1 ... kendigolgesindenkorkanadam
 5. 1.
  geri kalan 104 yılı eziklikle, galatasaray korkusuyla geçirmiş troll söylemedir.
  2 ... ovuzz
 6. 2.
  hala cevaplanmayan sorudur. oğlum biriniz cevap verin la neredeydiniz ?
  2 ... kendigolgesindenkorkanadam
 7. 3.
  96-2000 arası büzüle büzüle çıktığı deliğe gömülmüş fenerli beyanı.
  4 -2 ... kisakollukazak
 8. 4.
  bizimkiler 4 sene boyunca ligin ve avrupanın anasnı skerken fenerbahce neredeyse biz de oradaydık işte o dönem.

  edit:dikkatimi çekti "guiza dan bile gol yediler " demiş yazar. ulan ayı o bile dediğin adama 25 milyon euro saydın, senin takımının 3 sene formasını giydi daha neyin "bile"si bu?
  6 -2 ... flat head
 9. 5.
  bir tanesi de çıkıp demiyor ki "ulan bu adamlar 14 yıl şampiyon olmadıkları zaman sami yen'i seni sevmeyen ölsün tezahüratıyla inletiyorlardı"

  destek ve başarı doğru orantılıdır.

  takım mağlupken tribünden ses çıkmaz mesela... hani "taraftarı tribüne çekecek topçu" tabiri vardır ya hani, iyi topçu alırsan vizyonunu ortaya koyarsın, beklenti artar, taraftar arasında heyecan yaratır ve çatır çatır kombine satarsın. bu galatasarayda da böyle, fenerbahçede de, avrupa'nın, dünya'nın herhangi bir kulübünde de...

  o malum dönemlerde "en kötü gün bugünse bugün de galatasaray" pankartları açılıyordu tribünde, sloganlaştırılıyordu...

  her şeyi söylüyorsunuz da, şike döneminde sorduğumuz sorulara cevap veremeyen fenerbahçe taraftarı da aynı şeyi yapıyordu, yapmıyor muydu? "ben zaten futbolla ilgilenmiyorum" "amaaaan banane" diyenler olmadı mı?

  biz bunlara tribün aleminde "tatlı su taraftarları" diyoruz...

  hatırlıyor musunuz "daha 25 bin kişilik sami yen'i dolduramıyordunuz, o stat bok dolar" diyordunuz di mi?

  bugün?

  sadece sezon başında satılan kombine sayısı 42 bin... ve emin olun o kadar çıktığı için o kadar satıldı. kapiş?

  iddia ettikleriniz asılsız şeyleri, yine sizin zamanında söylediğiniz "mantıktan uzak" cümlelerle yine size yedirmekten ben bıktım.

  siz yemekten bıkmadıysanız, o kafayla devam edin.
  3 -2 ... arshil
 10. 6.
  96-2000 de asıl siz neredeydiniz sorusuyla kıyasıya kapışacak * öngörüdür.
  ... psikodramadepresifhal