1. 1.
    artık can sıkmaya başlayan ezikliktir. şimdi kalkıp 0-0 biten maçla şampiyon olmalarını sayarlar ama o maçta da gol atamamışlar. cidden anlamıyorum bu kadar stres yapacak ne var futbolcuların eli ayağına dolaşıyor her sene. korkması gereken biri varsa o da fener amk adamlar bir yenilse ellerinde başarı kalmıyor açık ve net.
    2 -4 ... public agent efsanesi
  2. 2.
    Şöyle açıklayayım;

--spoiler--

"18 yıldır galatasaray'a yenilmiyoruz diye övünen bir camia fenerbahçe. ben, 22 sene muhabirlik yaptım, 11 şampiyonluk gördüm. kadıköy'de kupa kaldıran galatasaray gördüm. karanlıktı, belki siz görmemişsinizdir."

erhan telli

--spoiler--
    9 -2 ... cimbomlu yazar
  3. 3.
    yüzyılın ayarıdır.

hani mazbatayı çıkarıp ''şlap'' diye suratına vurmuş resmen.
    4 ... gina carano
  4. 4.
    100. yılında şampiyon olamamak derin bir yara olmuş, Galatasaray camiasında. Bunun üstüne ezeli rakipleri kendi 100. yılında şampiyon olunca daha fazla aşağılanmışlar.

Üzülüyorum bunlara. Kendilerini böyle avutuyorlar.
    -4 ... subjektifadam
  5. 5.
    karanlıktı, belki siz görmemişsinizdir mi...hayvan gibi iyi ayar, erhan telli bundan sonra dünyanın en iyi gazetecesidir.
    1 ... penald
  6. 6.
    tarihinin en zor sezonunu yaşayan bir Fenerbahçe. Buna rağmen şampiyonluk yarışını son haftaya kadar taşıyan bir Fenerbahçe. Son maçta da yenilmemesine rağmen şampiyonluğu kaybeden Fenerbahçe. Bu durumu Fenerbahçe'ye laf sokma aracı haline getiren Galatasaray.
    -4 ... orgazm kazim
  7. 7.
    evet, sizi kadıköy'de yenemiyoruz ancak biz o stadda kupa kaldırdık ve siz hâlâ o travmayı atlatamamışsınız. sahasında kupa kaldırdığımın çocuklarının açtığı başlık.
    2 ... hektisch