1. 1.
  üzerine gitme, yanarsın... sözüyle açıklanabilecek şifredir.
  gs yıllardır kadıköy'de hep saldıran taraf oldu. ''bu sefer yenicez ulan'' aşkıyla hücum etti. sonuç hep hüsrandı. çünkü fb'nin kadrosunda tarih boyunca;
  mehmet topal, josef, lugano, alves gibi yamyam oyuncular vardı. eğer sen hücuma kalkarsan, bu yamyamlar kaval kemiğini kırıp eline verir senin. kadıköy'de sakatlanan gs'li oyunculara bakabilirsiniz...

  fb'nin kadıköy taktiği şudur;
  bir hatun düşünün. size cilve yapıyor. otel odasına götürdünüz. üzerine gittiniz, soymaya başladınız.. aniden taşaklarınıza bir tekme atıyor ve kaçıyor. işte fener'de böyle... gs saldırdıkça kapanıyor, tekme atıyor, faul yapıyor. sonra aniden bir kontra atak... ve fener kazanıyor.

  işte dün gece bu tekmeye izin vermedi galatasaray ! tıpkı 12 mayıs 2012'de kupa kaldırdığı maçta olduğu gibi saldırmadı. feneri bekledi. fb'de gol yemeyim korkusuyla hücum bile edemedi. adamlar çift forvet bile oynamadı. ya gol yersem... diye.

  galatasaray kadıköy'de hep böyle oynasın; her zaman 0-0'lı alıp döner. tolga gibi mallık yapan oyuncular olmazsa uzatmalar da kontradan atıp maçı 0-1 de kazanabilir. eğer gs her yıl kadıköy'de böyle oynarsa üst üste 50 sene gol yemez fener'den. arada 7-8 maçı da 0-1 kazanır son dakika kontrasıyla... tabi son vuruşu yapacak oyuncu almak kaydı ile.
  3 -3 ... gina carano
 2. 2.
  görende fener hiç kaçırmadı sanır.

  giuliano, alper in kafası ve fernandao nun karşı karşıyası çok netti.

  girse o toplardan biri ne olacaktı.

  gerçekten çözmüş şifreyi tebrik ediyorum.
  1 -2 ... we did it
 3. 3.
  Verilmemiş 3 penaltıya ragmen nasıl çözüldüğünü anlamadığım şifre. Beraberliğe sevinen ezikler.
  -1 ... cileksultan