bugün

şüphesiz geç bile kalınmıştır.

dediler ki; fenerbahçe şike yaptı kime düşürülsün, beşiktaş şike yaptı derhal küme düşürülsün ortalık velveleye verildi şike soruşturması kapsamında.

hatırlarsınız şike kumpasını kuran hakimler savcılar şu an nerede? fetö terör örgütüne üye olma suçundan ya firari ya içeride.

peki bu galatasaray ın bunca yıl bu örgütten maddi manevi futbolcular yöneticiler aracılığı ile milyon dolarlar hiç edilmedi mi? edildi.

peki galatasaray ın yaptığı şikeler neden o dönemlerde örtbas edildi? yani tsl de 7 takım şike yapmış galatasaray yapmamış bu mümkün müdür? hayır.

fetö nun uluslarası bir örgüt olduğunu bilmeyen yok.. 2000 lerde bu şerefsizler en güçlü dönemlerini yaşıyorlardı. galatasaray en büyük sermaye idi onlar için. yani alınacak bir uefa kupası süper kupa vs.. hem galatasaray ı hemde fetö nun elini güçlendirecekti. şike tıpkı fetö da olduğu gibi bütün kıtaya yayıldı.

sonuç olarak.. kıcı kırık teşvik primleriyle yapılan şike. yada beşiktaş ın ibrahim akın aracılığı yaptığı şike mi göze batmalı yoksa galatasaray ın örgüt işbirliği ile yıllarca yaptığı usulsüzlükler mi?
itler istedi diye atlar ölmez,

ticari devam et.
Hahahahasiktir.
O devlet olmasa 3 takımın parma gibi maddi durumdan küme düşmesi gerekiyor.
Çok doğru önermedir. gsnin yaptığı şikeyi bu dünyada hiçbir kulüp yapmamıştır.
Beşiktaş, elin fransizindan küsküyü yesin, derdini biz çekelim. ne ala memleket.
Fetonun masonların arka bahçesi olmuş bu takım türk futbolundan silinmelidir.
Neden?

Neden arıyorsanız çok var: hakan şükür, hagi ve arif gibi adamlar yeter de artar bile. Hagi hariç Fetöcü olmalarını kastetmiyorum. O kadar çok haksız maçlar kazandılar ki; bu günahlar yüz yıl daha cincona yeter de artar bile. Haluk ulusoy, mesut yılmaz birlikteliğiyle futbolun ırzına geçtiniz. Daha da bi' şey demeye gerek var mı?
Yok anasının amı. Onu yapacak yiğit daha anasının amından çıkmadı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.