1. 1.
  aynı mantık ile fenerbahçe'nin de alman takımı olması gerekmektedir. hmm. http://de.wikipedia.org/wiki/fenerbah%c3%a7e_sk
  2 -2 ... maroia
 2. 2.
  galatasaray'ın başarıları o kadar uzun yer tutmuştur ki bazıları bu durumdan gocunmuştur.

  fenerbahçe için ne yazacaktı? şikeli tarihlerini mi? *
  1 -2 ... bokuyla dovusen adam
 3. 3.
  Wikipédia ne possède pas d'article avec ce nom.
  ben goremedim nedense.
  ... et dieu crea la femme
 4. 4.
  galatasaray'ın yazılacak daha çok başarısı olduğunu gösterir. Rakiplerimizin bizi öven belgeler göstermesi göğsümüzü kabartıyor.
  1 ... starge
 5. 5.
  dünya çapında tanınan bir türk kulübü olarak galatasaray

  bir fenerbahçe taraftarının kıskançlığı
  1 ... olu bar filozofu
 6. 6.
  http://incitter.net/i/att...339575344155876_large.jpg
  1 ... neden hagi
 7. 7.
  Rum denizcilerin tarihteki reni sarı laciverti kullananların bir daha düşünmesi gerekir. sarı kırmızı yeniçeri ocağını simgeler.
  -1 ... senrey26
 8. 8.
  rum takımı da olsa, rus takımı da olsa, ermeni takımı da olsa yine de fenevbahçeden daha iyi bir takım olduğu inkar edilemez futbol takımı.
  ... ulu hira
 9. 9.
  galatasaray dünyaca tanınmış büyük bir camia olduğu için, aldığı kupalar ve kazandığı zaferlerin çokluğundan dolayı yazılan bilgilerde bayağı bir yer kaplıyo haliyle.
  ... coksakatvar
 10. 10.
  olmayan kanitdir , ama galatasarayda evet fransiz ekolu vardir , ne olacagiydi kuruldugu yillarda devletin kendisi fransiz ekolune dayaniyordu.

  o ,bu degil ama fenerbahcenin dusmanla, isgal kuvetleri ile isbirligi yaptiginin kaniti adamlarin kendi muzesinde dururken baskalarina laf atmalari ise daha komik.

  istanbulun isgal gunlerinde galatasarayli gencler anadoluda cephelerde savasirken fenerbahceliler dusman askerlerinin moral ve motivasyonlarinin artirilmasi ve eglenmelerini saglamak amaciyla duzenlenen futbol turnuvasina gonullu katilarak , hem ingiliz isgal birlikleri ile isbirligi yapmis hemde yerel bir takimin resmi katilimi ile dusmana resmiyet kazandirmisdir.
  ... turok