bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  görür görmez şok olmama, kalbimin çarpmasına, tüylerimin ürpermesine neden olan kanıttır. işte size bir kanıt daha. sam gold başka bir kanıtı daha gün yüzüne çıkarmıştı. 6alatasaray futbol kulübünün resmi sitedeki 29 ekim'i kutlama mesajıydı o kanıt ama 6alatasaray yönetimi moderasyonu tehdit etmiş olacak ki silindi o başlık. işte yeni kanıt:

  http://fr.wikipedia.org/w...ray_Spor_Kul%C3%BCb%C3%BC

  yukarıda fransız wikipedia'daki 6alatasaray için yazılan şeylere dikkat edin. sayfa ne kadar da uzun. bir sürü abidik gubidik şeylerle doldurmuşlar sayfayı. bir de fenerbahçeninkine bakın. ne kadar kısa. işte bu kanıtlıyor 6alatasaray'ın fransız takımı olduğunu. 6alatasaray için yazılan uzun şeyleri görüp de hala 6alatasaray'ı tutmak vatan hainliğidir bence.

  http://fr.wikipedia.org/w...A7e_Spor_Kul%C3%BCb%C3%BC

  edit: ayrıca ingilizce wikipedia'ya bakmakta yarar vardır. orada da fenerbahçe daha çok yazılmış. ama bu fenerbahçe'nin ingiliz takımı olmasından değil, daha büyük bir takım olduğu içindir. 6alatasaray'ın fransız takımı olduğunun kanıtı, fransızca wikipedia'da 6alatasaray lisesi'nden ne kadar çok bahsedilmesidir.
  5 -17 ... sam gold
 2. 2.
  aynı mantık ile fenerbahçe'nin de alman takımı olması gerekmektedir. hmm. http://de.wikipedia.org/wiki/fenerbah%c3%a7e_sk
  2 -2 ... maroia
 3. 3.
  hala neden fransızlar bu kadar çok bilgi vermişler 6alatasaray hakkında merak edilmektedir ve bu sorunun cevabını da verememekte 6alatasarayzede taraftarlar.
  1 -5 ... sam gold
 4. 4.
  galatasaray'ın başarıları o kadar uzun yer tutmuştur ki bazıları bu durumdan gocunmuştur.

  fenerbahçe için ne yazacaktı? şikeli tarihlerini mi? *
  1 -2 ... bokuyla dovusen adam
 5. 5.
  Wikipédia ne possède pas d'article avec ce nom.
  ben goremedim nedense.
  ... et dieu crea la femme
 6. 6.
  galatasaray'ın yazılacak daha çok başarısı olduğunu gösterir. Rakiplerimizin bizi öven belgeler göstermesi göğsümüzü kabartıyor.
  1 ... starge
 7. 7.
  dünya çapında tanınan bir türk kulübü olarak galatasaray

  bir fenerbahçe taraftarının kıskançlığı
  1 ... olu bar filozofu
 8. 8.
  http://incitter.net/i/att...339575344155876_large.jpg
  1 ... neden hagi
 9. 9.
  hala 6alatasaray'ın başarıları yüzünden uzun yazılmış diyen dunkofları açık etmiştir.

  florya metin oktay tesisinden 6alatasaray adasına kadar 6alatasaray'ın stadlarını, yerlerini göstermek başarıyı mı göstermek oluyor. bu mu başarı? orada bir başarı söylenmiyor. 6alatasaray lisesi, fransız bayrağının asılı olduğu lise de anlatılıyor.

  ayrıca başarı göstergesiyse bakın bakayım en.wikipedia'ya.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e_S.K.

  http://en.wikipedia.org/wiki/Galatasaray_S.K.
  1 -2 ... sam gold
 10. 10.
  Rum denizcilerin tarihteki reni sarı laciverti kullananların bir daha düşünmesi gerekir. sarı kırmızı yeniçeri ocağını simgeler.
  -1 ... senrey26