1. 1.
  bugün real madrid ile yapılacak şampiyonlar ligi grup maçına galatasaray ın tam anlamıyla hazır olamaması-olmaması. inşallah galatasaray yener. zorlu bir maç olacak.
  not: hiç takım tutmam. futbol ile hiç işim olmaz. bu spor ile ilgim yok olduğu anlamına gelmez. genel yargı bu şekildedir çünkü. mesela insan gibi yüzmem, şehirler arası bisiklet turlarına çıkarım. aynı zamanda dağcıyımdır.
  dip not: fenerbahçe yi hiç sevmem.
  2 -2 ... aeneskral
 2. 2.
  Galatasarayın yıldızları takımı bozuyor bence.
  ... atostoponos
 3. 3.
  kısmen doğru tespittir. kısmen diyorum, çünkü aslında galatasaray formda. fakat geçen 2 sezonda olduğu gibi sistem hatasıyla başlandığı için takım formsuzmuş gibi bir izlenim yaratıyor. kısacık örnek vereyim anlayın;

  galatasaray 4-4-2 oynadığı braga maçında 2-0 mağlup oldu. schalke karşısında çok zorlandı. lig devam ederken de puan kaybı çok olmasa da oyun anlamında çok kötü durumdaydı. 4-1-3-2 sistemine dönmesiyle birlikte ligde şaha kalkan galatasaray, yine ısrarla 4-4-2 sistemine döndü ve gitti ispanya'da real madrid'ten 3 yedi. rövanş maçında ise 4-1-3-2 sistemiyle oynadı, 3-2 kazandı. yediği gollere bak, komedi.

  sonuç; galatasaray 4-1-3-2 veya 4-3-1-2 sistemleriyle oynamadığı sürece, formsuz görünecektir. fakat bu kez puan kaybı kaçınılmaz olacak.

  akıllı olun amk. herkes 4-2-3-1 oynuyor. sen 4-4-2'nin hücum yönünü oynarsan gol yemekten kurtulamazsın. bırak inadı artık!
  3 ... cupping tester
 4. 4.
  antalya maçını farklı algılayıp tatil yaptıkları bir gerçek. formda olmayan bedenlerden çok zihinlerdir. haydi scott piri.
  ... buffo
 5. 5.
  formdadır. sadece fatih terimin takımları hep psikolojik olarak dalgalanmalar gösterirler. bu takım bugün kazanır. ligin sonunda da 10 hafta üst üste maç kazanır şampiyon olur. yeter ki istesinler.
  -1 ... vauvenargues