1. ?.
  bilmeden, araştırmadan, soruşturmadan her şeye zıplayan, her sakallıyı dedesi zanneden bünyelerin uydurmasıdır.

  galatasaray trabzonspor'a 5 milyon euro ve 2 oyuncu önerdiği halde trabzonspor kabul etmemiştir.

  sözleşmesinde 5 milyon'a serbest kalır maddesi olmasına rağmen galatasaray etik davranmış, trabzonspor ile ilişkileri zedelememek adına bunu kullanmamıştır. trabzonspor en son 7 milyon euro artı oyuncu istemiştir.

  edit; sadri şener'in açıklamaları beni doğruluyor.

  --spoiler--
  Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, '' Burak'ı 5 milyon Euro'ya sattım. Galatasaray daha iyi para veriyordu ama işi fazla oyaladı. Bu işin fazla uzamasını istemedim. Hayırlı uğurlu olsun'' dedi.
  --spoiler--
  1 -2 ... arshil
 2. ?.
  bütün sene shakiri, gattuso, forlan, burak, drogba, berbatov, ronaldinho transferlerini basına servis ettirip sonunda sabri ile anlaşma yenileyen antep'in defansını alan kulüptür. 5 sene önce fenerin yaptığı transfer kurnazlığını son senelerde galatasaray yapıyor. beşiktaş kadar borcu olan kulüp gazetelerin de yardımıyla herkesi almaya gücümüz yeter izlenimi veriyor ama gelen adamı görüyoruz. daha 15 dakika önce gunese yuruyen adam ''fanatik her beşiktaşlıya fotoşopu yeni öğrenmiş gibi gs forması giydiriyor'' diye söylemişti tam o hesap işte. taraftarın duymak istediğini yazıp çiziyorlar ama sonunda alınabilecek adamlar geliyor. hoş burak gs'ye gelir miydi? l.moskova'ya gittiyse niye galatasaray'a gitmedi diye ben kendime soruyorum cevap bulamıyorum. ama 1 transferlik iş değil. galatasaray gündemde kalmak için bomba transfer haberi yaptırıyor son bir kaç senedir.
  -3 ... gercek tosun pasa
 3. ?.
  başlığın tersi olmasıyla göt olan yazarlardır.
  4 -2 ... kadirsinasmagrur
 4. 1.
  (bkz: vurun kahpeye)
  3 ... galata
 5. 2.
  Bu başlığı açan yazarın türkiye'den göç ettiği sanılmaktadır.
  2 ... avildekort
 6. 3.
  galatasarayım bir zavallıya daha tükürdüğünü yalattırdı.
  1 -3 ... armasevdalisi