1. 1.
  (bkz: altyapıdan futbolcu yetiştirmek)
  ... rosava
 2. 2.
  ayrıca 3 yıl boyunca spor toto süper lig yayın hakkı, türk telekom sponsorluk geliri, forma reklamı ve 3 sezonluk bilet gelirleri de temlik altındadır.
  1 -2 ... cifte kavrulmus zenci
 3. 3.
  yazıktır. bir de bu mali tablo ile yıllığı 6 milyon euro dan drogba'yı almaya çalışıyorlar. Selçuk inan'a yıllık 4 milyon veriyor falan. Yakında batar lan bu kulüp.
  2 -2 ... orjinaldeli
 4. 4.
  niyeyse kuşçuklara dert olan borçtur.
  2 -4 ... killanici
 5. 5.
  ünal aysal'ın abarttığı olaydır. zira başarılı olursa nerden nereye getirdik diyebilmek, başarısız olursa 750 milyon dolarlık borca bağlayabilmesi için bugünden kolları sıvamasının ürünüdür.
  1 ... genc kiz ruyasi
 6. 6.
  Diğer takımların taraflarının bankaya 1 TL yatırarak yardım toplaması.
  2 ... nutellanin gizli tarifi
 7. 7.
  büyük başın ağrısı büyük olur.

  borç yiğidin kamçısıdır.

  gibi atasözlerimizi hatırlatan kulübümdür, sevdamdır. bir de şu var; sonuçta galatasaray'ın borcu 300 milyon dolar, temlik edilen kaynak 750 milyon dolar. bu temlik edilen kaynakta galatasaray'ın arsası arazisi v.s.'dir.

  galatasaray'a fakir diyenlere ayrıca duyurulur.

  edit: bunu eksileyen bi zahmet gelsin konuşalım. temlik nedir, teminat nedir bunları bilmeyenler atıp tutuyor. çok basit bir örnek verdim; galatasaray'ın borcu 300 milyon dolar, temlik edilen tutar 750 milyon dolar. bu 750 milyon dolar'da galatasarayın arsası arazisi v.s.'dir. bunu anlamamak neden bu kadar zor?
  3 -2 ... arshil
 8. 8.
  (bkz: iyi de sanane)
  -1 ... ilk yarinin son dudugu
 9. 9.
  haberden yanlış anlamadıysam borç 750 değil 300 milyon dolar. az mı tabiki değil ama yeni bir haber gibi verilmesi de ilginç olmuş. yıllardır bu civarlardaydı zaten borç.
  ... kuln
 10. 10.
  borç 300 milyon dolardır.ödenememesi halinde karşılık 750 milyon dolarlık teminat gösterilmiştir.
  -1 ... dreiberg