1. ?.
  alkışlanası azimdir. bravo
  ancak önemli nokta şu; Türkiye ligi'ne annenizin ligi diyip, zamanında ligimizi hor görenlerin şimdi türkiye ligi şampiyonluğunu böyle azim, yokluk, ruh, imkansızlık gibi söylemlerle ballandıra ballandıra anlatmaları düşündürücüdür. Hatırlatalım parasız pulsuz, ruhlu ve azimli galatasaray türkiye'de bir futbolcuya ödenen yıllık en yüksek ücreti veren kulüptür.

  hobbit: başlığın başa kalması durumudur efendim. yoksa böyle küçük mevzular için bu yazar başlık açmamaktadır. kamuoyuna duyurulur.
  4 -12 ... damat hobbit pasa
 2. ?.
  yasanan tum zorluklar karsısın da dagılmak yerine birbirine daha sıkı kenetlenmek. galatasaray ruhu ve azimliyle ilgili super bir yazı;

  "Evet doğrudur, G.Saray şampiyon oldu. Hem de anasının aksütü gibi helal bir şampiyonluk elde etti. Hakem hatalarından rakipleri kadar nasiplendiler ya da mağdur oldular. Hafta hafta değil sezonu tümüyle değerlendirirseniz eksisi artısı birbirini götürür ve hep 3 büyükler bu konuda daha az mağdur olanlardır. Bunların içinde de G.Saray bir adım öne çıkmış olabilir, fakat bu elde ettiği şampiyonluğa gölge düşürmez, lekelemez hatta bazı aymazların yaptığı gibi hafife de alınmasına gerekçe gösterilemez."
  yazının tam metni;
  http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=689243
  4 -2 ... balim
 3. 1.
  galatasarayın azmi başlığına entry girilmez, galatasaray müzesine girilir... girende azmi kupalarda görür zaten!
  9 -2 ... your ego is my lego baby
 4. 2.
  örnek alınması gerekendir.
  3 ... sustum
 5. 3.
  bu akşam kalamış'ta kutlanacak olan şampiyonluğu getirendir. bu arada;

  (bkz: kalamış)
  (bkz: milyarlık eşekler)
  2 -2 ... metin oktay
 6. 4.
  türkiyedeki başka hiçbir spor klübüne nasip olmamış kupalarla * taçlandırılmış, şereflendirilmiş takım ruhunun örneğidir galatasaray ın azmi...
  3 ... your ego is my lego baby