1. .
  geçen sene ki (bkz: 7 aralık 2011 galatasaray fenerbahçe maçı) devir aldığı liderliği geriye kalan haftalarda süper final dahil şampiyon olarak liderliği bırakmamıştır galatasaray. bu sezona baktığımızda 5 hafta geride kaldı ve halaa lider galatasaray. aradan tam 9 ay geçmiş. bu sene ilk haftada sanırsam averajla liderdik. sonraları aldık puanla liderliği.
  3 -1 ... damacanavar
 2. .
  bu işler böyle özlü sözünü akıllara getirir. ayrıca çalışan alır şike yapan değil.
  3 -3 ... agamemnon
 3. .
  (bkz: Galatasaray ın 107 yıldır lider olması)
  ... fistingci sahap
 4. .
  galatasaraylı olduğum için sevindiğim, fbjk ya da başka bir türk takımı taraftarı olmayıp destekleyemediğim için yandığım durum.

  lan oğlum, biz türk'üz, her türlü tokatlarız birbirimizi. yeriz yine kendimizi ama bir el verin de şu şampiyonlar ligi kupasını türkiye'ye getirene kadar üç sene beş sene on sene neyse destek olalım. fener mi alır, trabzon mu kim alırsa alsın. sportif takılalım. güzel hareketleri konuşalım. gelişen futbolcuları gazlayalım. şike mike illallah ettik amk. geceleri yatmadan önce telegol izliyorum. on numara geliyor uykuya ama abi, dünya futbolunda iz bırakmadan da gitmeyelim, "2012" kıyamet, dünyanın sonu falan deyolla. bir iz bırakmışlığımız var, bir de en tepeden gıdık alalım istiyorum. bilmem çok mu olur.

  inşallah, güzel şeylere gebe durumdur.
  ... yolumunustu
 5. .
  terim faktöründen dolayıdır. galatasaraylı yöneticilerin yerinde olsam, bırakmam bu adamı ferguson gibi dikerim takımın başına, uzun yıllar teknik direktör aramam adam işini biliyor ve bulunduğu yere yakışıyor.

  not: beşiktaşlıyım
  2 ... bugun gidip yarin gelen