1. 1.
    Şikecilerin ıslak rüyasıdır.
    11 senedir şampiyonlar ligi'ne gidemeyen adamlar böyle hayallerle yaşayınca daha komik oluyor. *
    20 -13 ... alkolik oldum
  2. 2.
    ceza alacaksak biz alacağız da ligde şampiyon olacağımız için siz avrupa için yine sike sike eleme oynayacak ve muhtelene eleneceksiniz onu napıcaz?
    10 -6 ... flat head
  3. 3.
    3 garanti 5 bile olabilir.

Ondan daha kötüsü mustafa cengiz in kmeralarda ağlaması.

Yok bu sene şampiyon olamazsak bu borcu ödeyemeyiz.
    Yok biz ceza alırsak ülke futbolu batar.

Yav he he. Aklınca algı kasıyor. Uefa da ali dürüstle yusuf namoğlu yok tabi.
    12 -14 ... frekans
  4. 4.
    Köpekler istedi diye atlar ölmez...

Dedirtendir...
    13 -9 ... gezdimgordumyenildim
  5. 5.
    kendi başarılarıyla değil (zaten küme düşmeye oynuyorlar) babalarının men haberleri ile mutlu olacak civciv söylemidir.
    merak etmeyin civcivler, cimbom avrupaya gitmenin bir yolunu bulur. bulamasa da size girip çıkan nedir ? yallah ptt lige.
    9 -7 ... gina carano
  6. 6.
    Biz yersek cezayi fener zaten katilamaz bir kaç sene avrupaya ilk bese giremez.

Bu kadroyu degistirmesi en az 50 milyon avro ve uefadan ceza alarak tabi ki uhahaha.
    6 -5 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    galatasaray ın 3 yıl men cezası yediği yalanı
    -1 ... x e deger veren adam
  8. 8.
    yalnız bu konunun gsliler dışında kimseyi ilgilendirmemesi gerekliliği noktasında yorum yapan gslilerin fenerbahçe’nin uzun zamandır şampiyonlar ligine gidememesi ile alakalı her gün yazıp çizmesi manidardır. o zaman diğer takımların bulunduğu durumdan size ne ki sürekli yorum yapıyorsunuz? boş konuşmayın.

ayrıca men edilmesi ve şampiyon olması halinde 2. olan takım direkt şampiyonlar ligine gideceğinden bihaber insanlar var. hamsispor fenerbahçe sayesinde oynadı o ligde, balık hafızalı mısınız?

psg veya man city gibi örnekler varken olması durumunda böyle bir ceza skaldaldır. uefa’nın türkiye ayrımcılığı örneklerinden yalnızca birisidir.
    2 -3 ... alfisti
  9. 9.
    hukuki süreç başlatıldı bu tür saçma haber yapanlar için.
    4 -2 ... anavarza01
  10. 10.
    Fenerbahçeliyim ama galatasaraya da uygulanmasını doğru bulmuyorum. Biz de zamanında bu b*klarla uğraşmıştık kulüp zar zor toparlanmıştı. Türk futbolunu geriletecek şeyler bunlar ama gene de zamanında bizde de olduğunda sevinen şikayet eden galatasaraylılara ohh çekiyorum arada
    ... escept