1. 1.
    *****tamamen objektif bir yazıdır.*****

şahsen bu duruma ihtimal vermiyorum. neden diye bakarsak galatasaray'ın şimdiye kadar oynadığı maçlar ve sonuçları:

gs - kayseri 4-1
    osmanlı - gs 1-3
    gs - sivas 3-0
    antalya - gs 2-2
    gs - kasımpaşa 2-0
    bursa - gs 1-2
    gs - karabük 3-2

galatasaraylılar kızabilir ama realist olmak gerekiyor. oynanan 7 maçın hepsi galatasaray gibi büyük ve oyuncular için üst düzey paralar harcayan takım için adeta çantada keklik. galatasaray taraftarı çok çabuk havaya girdiler.

şimdi ben ne diyorum? galatasaray'ın önündeki 5 maça ve benim tahminlerime bir göz atalım:

(g:galibiyet, b:beraberlik, m:mağlubiyet)

konya - gs (g)
    gs - fb (b)
    ts - gs (m)
    gs - gencler birligi (g)
    ibfk - gs (m)

12. haftaya kadar aldığım maçlar benim tahminimce ilerlerse galatsaray'da yine çalkalanmalar olacak ve şampiyonluk iddaası oldukça düşecektir. şahsi düşüncem 2017-2018 sezon sonu ilk üç tablosu şöyle olacak:

1- beşiktaş
    2- galatasaray
    3- fenerbahçe

tabikide bunlar bir tahminden ibarettir. zamanla her şeyi göreceğiz.
    3 -10 ... majealost
  2. 2.
    Net favoridir. Beşiktaş'ın sıkışık fikstürü ve Fenerbahçe'nin dengesiz oluşu önemli etkenler.
    ... kalimdor
  3. 3.
    zbaha gadar eglence sadece bekle.
    -1 ... majealost
  4. 4.
    %51 dir.
    2 -1 ... kullanilmayan hesap
  5. 5.
    yüzde 85.
    1 -1 ... nurialcogazozu
  6. 6.
    galatasaray'ın oynadığı takımlar kek, diğerlerininki ejderyalar timi değil mi?

saçmalık.

bu sene lig çok güzel başladı. göztepe'mizden tutun da alanya'ya kadar neyin ne olacağı belli de değil.

kolay takım yok. galatasaray'ın kek, diğerlerinin zorlu maçlar yaptığı da yok.

şu anki tabloya göre en büyük aday galatasaray ve göztepe'miz de inşallah ilk beşe oynayacak.

tabii bu ligin şu anki tablosunun yorumu.

yeditepe: ayrıca ulan kayseri, sivas ve bursa'dan hangisi kek lan?
    3 ... planimdabuyoktu
  7. 7.
    Yuzde 50dir.
    -1 ... garipbiadam
  8. 8.
    % 98 galatasaray
    % 1 o.cocugu bjk
    % 1 piç fener....
    3 -1 ... diablo1987