1. 1.
  az önce cnn türk spor haberlerini takip ederken fenerbahçe camiası adına beşiktaşlı olarak üzüldüğüm bir konuya değinildi.

  haber aynen şu. "fenerbahçe de galatasaray maçı hazırlıkları tüm hızıla devam ediyor. takımda cezalı oyuncular can sıkarken ersun yanal oyuncuları özel bir toplantıyla uyardı. yanal, bu sene kötü bir tablo çizdik, bu kötü gidişatı galatasaray galibiyeti ile taraftarlara şölen yaşatmalıyız. dedi. öte yandan ali koç galatasaray galibiyeti moralman ve kötü giden süreçte motivasyon için bizim için çok önemli dedi."

  bu resmen rezalet bir haber. şayet bu ifadeler doğruysa galatasaray gerçekten büyük bir camia. umarım fenerbahçe yener de psikolojik olarak buhrana düşmezler.
  2 -1 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  sadece 6s değil her takımı yenmek -san marino dahil- başarıdır.

  6s kadıköy'de son galibiyetini aldıktan sonra 7, fenerbahçe'nin ise 6 şampiyonluğu var. 6s taraftarı kendi kendini "oğlum zaten hep biz şampiyon oluyoz yenseniz nolur" diye boşu boşuna avutuyor. yıllardır buna tutunup gidiyorlar tuhaf bir şekilde. halbuki kadıköy'de yenip şampiyon olmuşluğumuz, asy'ye şampiyon gidip gece barda eğlendikten sonra bi tur daha koymuşluğumuz falan var yakın tarihte. nedense bu kısımları komple silmişler zihinlerinden. ee medya komple ellerinde olunca, iktidar yalakalığında bayrak da taşıyınca böyle oluyor haliyle.
  1 -2 ... metro
 3. 3.
  ne zamandır insanın eşiyle yatması başarı oldu ? yok öyle birşey !
  1 -2 ... teflon
 4. 4.
  20 sene yenilmeyip yine galatasaray'ın daha fazla şampiyon olduğunu itiraf etmişler yukarıda.
  aha ha haa.
  birde sizi kaç türkiye kupası finalinde yendiğimizi de araştırın bence. hadi bir tanesi benden;
  galatasaray 5 fenerbahçe 1

  ulan keyfim yerine geldi ya. son kadıköy galibiyetinden sonra 7 şampiyonluk var işte. o kadar yenilmediniz ama yine öndeyiz. ulan bire yensek ne olacak ? pu ha haa.
  1 ... gina carano
 5. 5.
  Ezeli rakibimiz ebedi dostumuz 6saray karşısında galibiyet elbet de başarıdır.

  En büyük başarı ise galatasaray'ın feneri evinde 6-0 yenmesidir ki; bu tarihi bir zafer olarak ebedi dostlarımızın istatistiklerine geçer ve ebedi dostlarımızın bununla ne kadar övünür bizimle tadlı dalga geçmeleri çok haklı bir davranışı olur.

  iki güzide kulüp arasında bu rekabet gazozuna maç olsa bile önemlidir.
  1 ... thebiggraywolf