1. 1.
  en son koreografi ile orataya çıkmıştır.fetö ne alaka amk.
  3 -1 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 2. 2.
  en büyük oyunu hakan şükür aidatları ödemeyerek gerçekleştirdi.
  ... serdarsl06
 3. 3.
  Ne olursa olsun, bu senenin şamiyonu Galatasaraydır.
  2 -6 ... batuuarslan
 4. 3.
  galatasaray üzerine oynanan oyunlar

  fotoğrafın tarihi ;

  http://www.trtspor.com.tr...ekiye-ziyaret-157351.html

  22.03.2018 yani dün..

  kap açıklamasında ise ;

  https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/670118

  bu bildirime göre spk onayı zaten alınmış, alınan tarih nedir? 05.03.2018 ..

  galatasaray üzerine oynanan oyunlar

  bugün çıkan haberler ise spk'nin onayladığına dair yanlış haberler.
  bugün başlayan süreç ;

  http://www.hurriyet.com.t...ayda-son-iki-gun-40781956

  rüçhan haklarının kullandırılmasıyla ilgili. spk onay vermese sermaye arttırımına zaten bu işlemi yapamazsın. daha evvelde dediğim gibi cahil olmak suç değildir. suç bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır.

  o resimden sonra alınan bir onay yoktur.
  onay 05.03.2018 tarihinde alınmıştır. resimde de görüyorsunuz. burada bol keseden, hatta işkembeden sallamak, bilmeyen insanları kandırma, dahası yalan söylemek, moda olmuş sanırım...
  10 -3 ... ktei
 5. 4.
  çayda çıra ve lorke lorke.
  4 ... teflon
 6. 5.
  net bir şekilde oynandığı gözükmektedir.

  6 güne 3 maç koyulur mu? kaldı ki cezalarda da bu fark gözükmekte.

  şimdi kalkıp bjk ile kıyaslama yapacak da değilim, çünkü adamlar da bir taraftan haklı. tamam querasma'nın cezası az ama caner'i biraz daha zorlasalar öldüreceklerdi ama yine de emsal olaylar üzerinden bakınca galatasaray'a ciddi cezalar veriliyor ve maç günleri çok adaletsiz. fikstüre bakan bunu rahatlıkla görür.

  bu özellikle terim'in başa gelmesiyle çok daha belirgin bir hal aldı. tamam kardeşim terim'i seversin sevmezsin. kaldı ki paracı yönünü ben de sevmiyorum, taktik bilgisinin yetersiz olduğunu hep savundum ama sen gerekirse istifa ederim diyen bir adama istifa ettirmeyip 4-5 gün sonra kendin görevine son veriyorsan bu adam da o tazminatı çatır çatır alır.
  2 -5 ... iplerini koparan kukla
 7. 7.
  lorke lorke ve bir ara da çayda çıra diyorlar. kim tenezzül eder galatasaray üzerine oyun oynamaya.
  1 -1 ... teflon
 8. 8.
  iddia olarak ortaya atılan şeyleri izlemeden tartışmadan kabul ediyorlar. birbirlerine karşı kendi maçlarındaki hataların hiç o kadar üstünde durmuyorlar. galatasaray aleyhine onlarca hata yapılıyor. 3 maçta 4 kırmızı yedi bu takım, 10 maç hocası, 20 maçtan fazla futbolcuları ceza aldı pek çoğu da haksız. galatasaray hep tek başına.

  galatasaray'a karşı ciddi bir ittifak söz konusu.
  algı, yalan, çarpıtma gırla..

  bizim ortadoğu ülkesi olmamız ve alt sınıf insanların futbol kitlesini oluşturmasından kaynaklanıyor.
  1 -4 ... arenadasneijder
 9. 9.
  yemin ederim bazı insanların neyin kafasını yaşadığını anlamakta zorlanıyorum artık. ulan tüm hayatını afrikanın balta girmemiş ormanlarında yaşamış adamı al getir. 1 ay anlat futbol nedir kuralları nedir. sonra dün akşamki maçı izlet adama yorumlattır maçı. o bile" amk böyle futbolunda" der kabilesine geri döner. hala buradan mağduriyet çıkartanlar var.

  hayatım boyunca hiç fanatik taraftar olmadım hiç galatasaraya beşiktaşa kin beslemedim. avrupada her zaman ikisini de desteklerim hala. olabildiğim kadar objektif olmaya çalışıyorum ama şu geçen sene ve bu sene galatasaray taraftarının kendisini soktuğu durumu aklım kaldıramıyor artık. yahu bir şey yanlış ise bir kerede yanlış deyin lan. bu kadar mı zor bu amk cümlesini kurabilmek ? eleman dün akşamı aklayabilmek için fenerbahçeye verilen penaltıları anlatıyor. ne alakası var oğlum onunla bunun ? fenerbahçeye 3 penaltı verildi diye rakip takım oyuncularını bıçaklayın sahada sarı kart bile verilmesin öyleyse hakkınız.
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  algı; konyaspor'un penaltısı verilmedi.
  yorumcular pozisyonu tartışır. bünyamin gezer, deniz çoban vs.vs. yorumcuların %90'ı: "diagne'nin eli yapışık, topa doğru bir hamlesi yok, top da yön değiştirmiyor, penaltı değil abartmamak lazım"

  ama sosyal medya hala yıkılıyor.

  dün akşamki kırmızılar.. futbol yorumcularının çoğu kırmızıları ve penaltıyı doğru olarak yorumluyor. kaç tane köşeyazısı yazıldı, ama sosyal medya aynı..

  bir halt olmaz bunlardan, kudura kudura kendilerini 50 senedir avutuyor bunlar.
  1 -1 ... arenadasneijder