bugün

üzerinde günlerce çalışıldığı çok belli olan forma!
tasarımcılar işini gerçekten çok iyi yapıyor!

görsel
Alevli deniz şortu gibi duran forma.
yeni tasarimlar cok kotu ama onu birakin nike in avrupadaki mevcut forma fiyatlari direkt kur ile cevirdiginizde 300TL den cok daha yuksek. turkiye de dusen alim gucune istinaden 3. kalite formalari satisa sunacaklarmis maliyetten dolayi, hani mac formasi ya da bir alt kalite forma bulma imkani ciddi azalatacakmis kisitli sayida piyasaya verilecegi icin.
bok gibidir, kimse kusura bakmasın.
adam olana yeter der gibi.
Mor yok mu yakisiyordu aslinda.

En kutsal forma, efendi besiktasimizin formasidir.
görsel

Galatasaray’ın 2022-2023 sezonunda giyeceği parçalı forma sosyal medyaya sızdı. Yeni sezon forması olduğu iddia edilen parçalı için şimdiye kadar herhangi bir yalanlama yapılmadı. Galatasaray 22-23 Nike yeni sezon formalarının “supporter tee” versiyonları 699 TL’den satışa sunulacağı iddia edildi.

https://tele1.com.tr/gala...zon-formasi-sizdi-614074/
700 lira mı kulübümü satın alıyoruz aq .
Kötü. Kim tasarlıyor bunları aq.
Güzel olmuş, alınır.
aşık olduğum kulübün forması.

Çok güzel görünüyor.
Gayet de güzel, asil forma. Rakip takım fanatikleri neden bu kadar ilgilenmiş ? Anlayamadım.
Ulan abber ne adamsın ahahaha. Rakip takım fanatikleri neden bu kadar ilgilenmiş demiş, yazan tek fenerli true kardeşimiz. Diğerleri gsli zaten ve beğenmeyen kişi good luck with me de gsli.

Adamda inanılmaz bir Fenerbahçe kompleksi var.

Fena olmayan forma.
Şort da siyah olursa güzel kombin olur.
görsel
tam 2009-2010 havası var . içinden arda veya baros fırlayacakmış gibi duruyo .
Bildiğin çingen rengi. Euheuheueu.
çok kötü olmuş ya. daha kötüsü olur mu diyorum her sene daha kötüsü oluyor. o siyahlık nedir. amblem neden siyahtır anlamadım. rezalet. inşallah değildir.
çok kötü bir tasarım. seksenlerin formaları gibi. daha kötüsü olamazdı. tebrikler.
Her sene klasikleşti mayıs ayında bu tür haberlerin çıkması.
Bence yalan eğer doğruysa yakasında ki siyah renk çok kötü olmuş ayrıca kimse o parayı vermez.
Bir Fenerbahçe hıyar forması değil.