bugün

Galatasaray Ağstos ayının başında Atletico Madrid ile hazırlık maçı oynayıp gelirlerini Soma'ya göndereceği gerek olmayan t-shirtler.

ne kadar farklı kampanya o kadar güzel.

ayrıca oradan bilgilere de bakarsak artık maddi olarak çok büyük sıkıntı yok gibi. manevi desteğe ihtiyacı var soma'nın.
sanırım bununla alakalı #gsstoresomayatshirtyap gibi bir oluşum var sosyal medyada. hashtag mi ne diyorlar. ben anlamıyorum o işlerden.
Taktir edilesi bir durum.

Alışık olmasak da zor zamanda herkesi yan yana görmek çok güzel.
Bu tür t-shirtler sadece yardım odaklıdır günlük hayatta çok fazla kullanılacak şeyler değildir. Taraftarlar, daha doğrusu insanlar bunu fenerbahçeyle bağlantılı görmemelidir. Fenerbahçe sadece aracıdır ve asıl odak somadır. Bu yüzden aynı kampanyanın farklı noktalarda bölünmesi yerine farklı farklı kampanyalar olması gerektiğini düşünüyorum. Ki galatasaray zaten atletico madrid'le maç ayarlayarak bunu da yapmıştır.
olmaması gerekendir.

kulüpler o kadar samimiyseler kendi kasalarından yardım yaparlar. fenerin 100 öğrenci okutması ve galatasaray'ın 2 tır yardım göndermesi gibi. eğer taraftarların da bu yardıma iştirak etmelerini istiyorlarsa yardım kuruluşlarına taraftarların yardımda bulunması yönünde teşvikte bulunabilirler internet siteleri ve sosyal medya araçları vasıtasıyla. onun dışında t-shirt satıp ya da maç yapıp gelirini soma'ya göndermek bana nedense yanlış geliyor.
samimiyetsiz ticaret.
edit büdüt : galatasaraylıyım.
güncel Önemli Başlıklar