1. 1.
  galatasaray bundan önce çok iyiydi.
  sistemi oturmuş,saldıran sürekli gol arayan bir takımdı.
  taki wesley sneider takıma transfer olana kadar.
  Sneider geldikten sonra , takımda dengeler değişti, mevkiler karıştı.
  sırf sneider kendini en iyi oynadığı mevkiiye alabilsin diye.
  bütün oyuncular daha az verimlilikte oynadığı yerlere gönderildiler.
  böyle galatasaray takımı du son halini almış oldu.
  2 ... gannicus
 2. 2.
  Borsada dolandırdıkları küçük yatırımcıların bedduaları.
  1 -4 ... asuregibisurat
 3. 3.
  bence bu hale gelmesinin en temel nedeni fatih terim galatasayla beraber milli takımı da çalıştırması.
  ... carata
 4. 4.
  teknik yetersizliktir. objektif olarak okuyun yazdıklarımı. bırakın fatih terim fetişisti olmayı. fatih terim'in, otoriter yapısı, lider özellikleri, oyunculara damardan nüfuz edebilmesi gibi yetenekleri bir yere kadar işe yarar.

  galatasaray'ın oturmuş bir sistemi falan yoktu kusura bakmayın. ilk senesinde klasik 4-4-2 oynarken elmander ve necati'nin, ayrıca melo ve selçuk'un insan üstü performans sergilemesi, herkesin gözünü boyadı maalesef. zira aynı performansı hiçbiri tekrar gösteremedi.

  sakatlık ve ceza durumlarında, tek forvet zorunlu hale geldiğinde 4-2-3-1'e sığınarak gol yememeyi hedefledik genelde. bak sonuçlara; 1-0, 1-1, 2-1... her daim 90. dakikaya kadar götümüzden nefes aldık. yalan mı galatasaraylılar, açık konuşun. melo-selçuk oynarsa kazanıyor, oynamazsa kaybediyorduk.

  2 yıl üst üste şampiyonluğu arkamıza yasalanarak almadık. bir play-off geçirdik ki, herkesin hafızasında. zorla şampiyonluğu verecektik fenerbahçe'ye; doğru mu samet? geçen sene ise rakiplerin çöküşüyle şampiyonluk erken ilan edildi. ama oynanan oyuna bakarsanız; sistemin 4-3-3, 4-1-3-2 ve 4-3-1-2 çerçevesinde kaldığını görürsünüz. alın size örnek;

  #21335946

  sonuç olarak; 4-4-2 ısrarı, galatasaray'ın elini kolunu bağladı. takım oynayamıyor. herkes gördü, 3 senedir fatih terim göremedi. sonuç olarak temel sebep bir türlü doğru sistemi sahaya yansıtamamak, doğru oyuncu tercihleri yapmamaktır.

  #21335997
  2 ... cupping tester
 5. 5.
  götüne güvenip transfer yapmaması.
  1 ... caylaktanyazara
 6. 6.
  pek çok sebep var sanırım ama en büyük sebep fatih terim'in egosu, aysal ile yaşanan sorunlar ve kim ne derse desin abdülrahim albayrak'ın gönderilmesi. o adam takımın kenetlenmesini sağlıyor, antrenman izlerken yağmurdan korunsun diye getirilen şemsiyeyi ben de futbolcularımla birlikte ıslanırım diye geri gönderiyor. aysal da terim de iki yıldır elde edilen başarıyı bir türlü paylaşamadılar, aysal ben yaptım demek istedi, terim zaten bunu demek için yaşayan biri. sonuç olarak da çıkmaza girildi. aslında kötü oynamıyor galatasaray sadece skor üretemiyor, düzelebilir ümidi var ama şampiyonluk zor bu sezon bir kere bjk çok iyi takım olmuş, biliç bu işi biliyor, fenerbahçe de yanal istikrarsız bir hoca gel-giti çok gs belki feneri geçer ama bjk sezonu kapatır gibi görünüyor.
  1 ... bunickeelkoyuyorum
 7. 7.
  hangi hale diyerek cevaplanası soru cümlesi.

  zannedersin şike yapmaktan avrupadan siktiri yemişiz.

  şanımızla şerefimizle 6 gol yemişiz amk.

  (bkz: yüzsüzlük sanatı)
  2 ... paul sahilleri
 8. 8.
  burak yılmaz'ın oynamasıdır.

  herkesi derdi sneijder olmuş amk.

  adamı ceza sahasının uzağında oynatırsan tabi bir bok yapamaz.

  sneijder'i transfer ediyorsan 4-5-1 oy-na-ya-cak-sın.

  yemişim burak'ı.

  iki kanat oyuncu , sneijder , drogba'yı koy bakayım ne oluyor.
  ... jimmy tudeski
 9. 9.
  çok götünün kalkması ve fenerbahçemin ahını almasıdır.
  2 -1 ... otuken belediye baskani
 10. 10.
  Türk futbolundaki disiplinsiz, ilkesiz, omurgasız zihniyet. Sadece galatasaray'ın değil tüm Türk futbolunun sorunu bu hatta tüm spor branşlarında böyleyiz.
  ... endemik pandemi