1. 1.
  Özellikle bjk tarafından gasp edilmiştir. Ankaragücünü 1-0 yense bile şampiyon olacak Galatasaray'a şike iftiraları atanlar, Galatasaray'ın 85 sezonunuda nağmalup olduğu halde averajla 2. Olduğu sezonu konuşmaya cesaret edemezler. Devlet başkanı karısı Semra Özal'ın desteklediği beşiktaş, 85 sezonunuda geriden gelerek lehine verilen skandal hakem kararlarıyla şampiyon olmuştur. O sezonlarda Semra Özal'dan korkan hakemler, bjk lehine düdük çalardı.

  85 sezonunuda kritik Gençlerbirliği deplasmanında Gençlerbirliği 1-0 öndedir, maça Semra Özal gelir ve bjk'ye skandal 2 penaltı verilir, akabinde bizim efendi beşiktaş maçı 1-2 kazanır. işte kanıtı 2 uyduruk penaltı; https://youtu.be/jKm6PBeM5Do
  Tüm camialar, ''Semra Özal başkan, Beşiktaş şampiyon'' diyordu.
  http://www.gazetevatan.co...-biz-yendik-152776-yasam/

  Gelelim 2003 yılına, bjk'nin 100. Yıl şampiyonluğuna. Bu yıl beşiktaş ile Galatasaray yarışıyordu. Aziz Yıldırım ve alaattin çakıcı'nın desteklediği beşiktaş, türlü türlü desteklerle şampiyon oldu. Galatasaray'ı doğradılar.
  100. Yıl şampiyonluğunda aziz bey bize çok yardım etti diyen Sinan Engin; https://youtu.be/xqKEnrMLqPs
  Şampiyonlukta bizim de Payımız var diyen mafya babası; http://www.hurriyet.com.t...-engin-gorusmeleri-226928

  Daha birçok kez Galatasaray'ın emeğini gasp ettiler. Hepsini saymaya üşendim. Neden Galatasaray'a hep iftira attılar? Çünkü en başarılı takımdı. En fazla taraftara sahipti. Bundandır ki: ankaragücünü 1-0 yense bile şampiyon olacak Galatasaray'a iftira attılar.

  Siz, Galatasaray nasıl 14 sene şampiyon olamadı sanıyorsunuz, 14 sene dile kolay. işte bu yüzden. Galatasaray hep engellendi, ülkedeki tek güç olmaması için.
  10 -4 ... cimbomlu yazar
 2. 2.
  gs bizim şampiyonluğumuzu çaldı deyip senelerdir zalad malad diye zırıl zırıl ağlayıp sonra da kendine mahkeme kararıyla şampiyonluk eklettirenler semra özal’lı sezonların, ben seni korurum kuddusi sezonlarıyla meşhur sinan engin’li sezonların hesabını nasıl verecek acaba.
  6 -1 ... penald
 3. 3.
  çalınmasaydı şu an 30 net şampiyonluğumuz vardı.
  4 -1 ... gina carano
 4. 4.
  2011 yılında neden play off çıkardılar durduk yere? Yine Galatasaray'ın şampiyonluğunu çalmak için. Sezona imparatorlu Galatasaray'ın açık favori girdiğini biliyorlardı zira.

  Tüpçü tff başkanı olmasaydı, Galatasaray; 2 şampiyonluk ve en az 5 kupa daha fazladan alırdı. Tff Başkanı Galatasaray'ın eski başkanı olsaydı kıyameti koparırdı gs düşmanları şike diye. Ama efendi bjk'nin eski başkanı olunca her şey serbest. Şaka gibi ülkeyiz tff Başkanının bir de bjk'den alacağı var. Bu parayı nasıl alacak, bjk şampiyon olup para kazanabilirse alacak. Menemen yiyen bjk, 2 yıl nasıl şampiyon oldu iyi irdelenmeli.
  4 ... cimbomlu yazar
 5. 5.
  Bu yıl da aralarına yenisinin eklenebileceğini düşünüyorum. Türkiye'de futbol ortamı güvenini yitirmiştir. Tff ve medya mesela bjkli ve fbli doludur. Acilen tff istifa etmelidir.
  6 -10 ... cimbomlu yazar
 6. 6.
  bu tff yönetimi sırasında gs 4 kez, beşiktaş 2 kez fenerbahçe 1 kez şampiyon oldu.

  galatasaraylılar başarı için herkesi herşeyi yok etme postansiyelleri olduğunu gösteriyor.

  galatasaray ın çalınan şampiyonluğu yoktur. zira malatya ya giden tofaşlar meselesini hiç açmayalım. borçlu çıkarsınız.
  9 -6 ... sansyoklan
 7. 7.
  2000-2001 sezonu bunun zirvesidir.
  6 -9 ... neden hagi
 8. 8.
  tamam çalınanları verelim (varsa), çaldıklarını düşelim kabul.
  3 -2 ... sacma sapan isler
 9. 9.
  galatasaray çaldırmaz, sadece çalar.

  (bkz: galatasaray fetö ilişkisi)
  1 -3 ... faytonfayt
 10. 10.
  içimizde Uktedir. Bu sezonlar araştırılmalıdır.
  2011 yılında da GS'nin şampiyonluğunu zorlaştırmak için olay offu çıkarmışlardı.
  3 -1 ... cimbomlu yazar