bugün

galadrielin aynasi , özelden ve buradan iletilen kutlama mesajlarına teşekkür eder.

yine geliniz efendim...
yeni yaşın kutlu ve mutlu olsun.
sözlüğün az ve öz yazan kaliteli adamıdır. sağlıkla yaşasın!
ben de kutlayayım, efendi bir insan nasıl olsa.

doğum günün mübarek olsun*.
ben troll değilim demek istediğim yazar. hoşbulduk haci.
fevkalade bir yazardır.
(#21270583)

nickim benden sana gelsin yazarı. *
yazdıkları üzerinden değil, okudukları/ okumadıkları üzerinden değerlendirilmiş yazar.

birileri kaynak vermiş; melis Alphan! Koskoca ülkede binlerce akademisyenin, profesörün, bilim insanının da içinde bulunduğu kitlelerin görüş ve bilgilerine karşı verilen isim gazetede mini etek ve ayakkabı üzerine yazan melis Alphan ve über düzeyde bağımsız gazetesi (!) milliyet!

mesele ağaç diyerek ben de mi bu yorumu yapanı aptal yerine koymalıyım? mesele birikim, mesele patlama, mesele ötekileştirmeye ve haksızlığa isyan.

ama birilerindeki boşluk öyle derin ki, hiçbir şey birikmiyor. o yüzdendir ki biz değerlerimizi korumak için taşıp patladıkça otuz liraya seslerini satıyorlar.

evet, mesele bu. sen daha anlamadın mı? anlar mısın?
(#20143495) kendisi bir önceki entryi (#20143268)okusaydı o hiç bahsedilmeyen ayrı ayrıdikilen
fidanlari belki görebilirdi. Amaç üzüm yemek olmayınca böyle oluyor tabii.
Hem zaten mesele ağaç filan değil sen hala anlamadin mi?
#19644195 beğenimi kazanmış yazar hoşgeldin . (bkz: hadi iyisin köfte)
benim gibi olan yazardır, umut vaadeder, direnişe devam.
adam doğrucu hacı.
öncelikle, hoşgelmiş yazardır. bir yazardır.
asla umudunu kaybetmemesi gereken yazar.
önünde saygıyla eğilinilesi yazardır.
galadrielin aynasi gerçekten türk örf ve ananelerine bağlı marjinal yazıları olan sözlüğün elit yazarlarından olup kimseyle kavga ve polemiğe girmeyerek çapını ve kalitesi ispatlamış nadide bir yazardır. nice güzel yazılara.
(#19644195) nokta atışı yapmış.
kendisi muhakkak galadriele benzeyen yazardir. merak ettim simdi.
nesildaş.

taş gelmiş.
beni 90 sonrası nesillerle bir tutan yazar. dedim kezban dğeilim dedim değil mi? neyse şanslı saydı beni oradan kurtardın hadi. *
yaptığı tanımlarla beğenimi kazanmış yazardır. kendisini tebrik ediyorum.
Akp ve tayyip' ci ( k)lere olan bakisacisiyla begenimi kazanmistir. ( bkz.Hay agzin bal yising)
(#19150162)
noktayı koymuş yazar. ellerine sağlık.
insan gerçekten bir şeylerin farkında olan t.c. vatandaşlarının varolduğunu görünce sonsuz şükrediyor haline ve biz memleket olarak bu işi kotaracağız diyor kendine kendine tabi. rahat ol kardeşim farkındayız ama umuyorum bir çok şey için geç kalmamış oluruz, ben o umudu halen daha koruyorum.
ve mohandas gandhi ile bitiriyorum vatandaşı ve memleketi "zerre" düşünmeyen bu 60 yıllık lanet (istisnaları kaideyi bozamadı 60 yıldır maalesef) siyasetler için:
"iktidardan uzak durun, iktidar insanı kokuşturur."
(#19150162)

"aslan gibi yazmış helal olsun!" yazarı.
yeni farkedilmiş 10. nesil yazar.

hoşgeldin deme takıntısı oluştu bende ey dostlar.

galadrielin ayısı olarak okudum ama sonra düzelttim kendimi, hoşbulmuş diyoruz**.
güncel Önemli Başlıklar