1. 1.
    başlığın karakter sınırı olmadan açılmış hali, "chp li gürsel tekin in tanesi 20 bin tl den 2 adet pomeranian cinsi köpek alması" şeklindedir kardeşlerim.

yobaz, yandaş akit te , "en halkçısının köpeği 20 bin tl" şeklinde bir başlık ile haber yapmış bu hayvan sever gelişmeyi.

gürsel tekin yoldaşımızın siyasetten önce çaycılık yaptığını belirttiğini falan yazmış. sosyeteye ayak uydurduğundan dem vurmuş.

en akıl dışı olanı ise, gürsel abimizin adının yolsuzluklara karıştığını yazması çaycı kardeşlerim. ne var yani gürsel yoldaş çaya 2 yerine tek şeker atıp satmışsa.

hem n'olmuş yani çay suyunu damacana değil de terkos suyu ile yapmışsa. bunun neresi yolsuzluk sorarım sana ey yobaz akit?

şimdi gürsel abimiz ve yengemiz pomerenian cinsi köpek yerine 2 adet sokak köpeği yakalayıp besleseydi bu kez de "sokak köpeklerini rahat bırakmıyor, hayvanları evine hapsediyor" diye haber yapacaktınız.

ayrıca gemicik. man adaları belgeleri, on yüz bin milyon dolarlar, sıfırlıdım bıbıcığım, 5 kamyon külçe külçe altın hem. evet.

http://www.yeniakit.com.t...egi-40-bin-tl-423447.html
    5 -2 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    2 tane akpli çomar almadı diye eleştirilen siyasetçi.
    2 ... kudurun
  3. 3.
    Kazık yemiş 1300-1400 dolara bulmuştum yakın bi tarihte.
    ... just millionaire
  4. 4.
    eğer haber doğruysa gürsel tekin'in bok yemesi hadisesidir. biz halkçıyız, biz solcuyuz vs diyeceksin ama yaptıklarınla söylediklerin birbirine tutmayacak. olmaz o iş öyle.

ha tabi bunu eleştiren akit paçavrası ak partinin savurganlıkları için ya da atıyorum binali'nin kumarhanede paraları ezen oğlu için 1 satır yazı yazmış mıdır?

- yazmamıştır. onlar da ayrı yavşak yani.
    1 ... ecinni