1. 1.
  şart olmuş kampanyadır!

  şaka lan şaka;

  kadın cinselliğinin ve erkek hödüklüğünün yaşanan en büyük sorunlarının temelinde yatan somut nedenlerden biri g noktasının yerinin belirsizliği saçmalığıdır. eğer mesele sadece bir kadına kendini ispatlamak ise koordinatları jinekologlardan kolayca vizite ücreti karşılığında elde edilebilecek milimetrik bir noktadır sadece.
  ama eğer ruhunuzla sevdiğiniz, terinize ve spermlerinize gözyaşınızı da katabilerek sevişebiliyorsanız ve de seks sizin için tek kişilik bir gösteri değil de bir ruhsarılışmasıysa durum değişir. eğer kendi odak noktanız penisinizin ucunda atan zonklamanın çok daha masum ve derininin kadınınızın yüreğinde de attığını görebiliyorsanız, g noktası sizin için kalp kapakçıklarından pek uzakta değildir. kıçını dönüp uyuduğunuz ve hepsi birbirinden rezil onlarca gecenin sabahından vazgeçecek kadar cesursanız bir kere de kendi orgazmınızı sevgilinizi öpücüklere boğarak yaşayın bakın neler olacak. sarılın sevdiğinize ve bütün ruhuna. hiç yaşamadığınız bir uykunun ve huzurun tadına varın. ve ertesi sabahın ne kadar farklı ve özel olduğunu seyredin.
  1 -2 ... gurur
 2. 2.
  kişinin kendinin bulamadığı bir şeyi elin nautiusunun bulmasının istenmesi saçmalığıdır. ama devamını okuyunca saçmalık olmadığını da görüyorsunuz evet.
  ... sevgilim ben manyak oldum