1. 1.
  Alevi köyü muhtarı Şapkalı pala bıyıklı dayılar ve selda bağcan tipli teyzelerimizdir muhtemelen. işsiz işi bence.
  1 ... gethere
 2. 2.
  Kötü huylu kitledir.
  ... hakan yavas
 3. 3.
  hiçbir şey elde edememiş olsalar bile spor yapmış olan kitledir. bunun bir de kah işsizlikten kah tepkisizlikten/vurdum duymazlıktan sürekli oturmaktan mabadları kardashian denilen kımıl zararlısı ebatlarına gelenleri var ki evlerden ırak. hep oturdukları yerden goy goy yaparlar.
  1 -1 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Yürümekle yollar aşınmaz tabi ama, bu yürüyüşten birilerinin nasıl da tırstığı da apaçık ortada idi. Sembolik ve ardı arkası gelmeyen bir eylem gibi görünse bile, haksızlıklar karşısında yapılan her legal eylem kıymetlidir ve değerlidir. Bu ülkede hukuk hala daha;

  Tutuklanınca 1 yıl ceza evinde yat. Suçsuz olduğun anlaşıldığında salsınlar, şeklinde ilerliyorsa maalesef adaletli değildir. Adalet herkese lazım. Sayın kılıçdaroğlundan idam için de yürümesini bekliyoruz. Yürüsün eğer desteklemezsem adam değilim.
  1 ... gazeloglu
 5. 5.
  bir diktatörün koltuğunu sağlama almak için gerçekleştirdiği göstermelik şova ortak olmuş koyunlar sürüsüdür.
  ee noldu 450 km yürüdünüz de? Ülkeye adalet mi geldi?

  Aynı yürüyüşü 16 nisan referandumunda oylarımız çalınırken niye yapmadınız? Ergenekon ve balyoz gibi uydurma davalarla askerlerimiz içeri alınırken niye yapmadınız mesela? Fetoşçuklar tutuklanınca mı adalet aramak aklınıza geldi?
  ... has kemalist