1. 1.
  bikinili kızların bir o yana bir bu yana salınıp sonra da sadece güzel diil akıllıyız da mesajı vermek için sorulan tüm genel kültür sorularına (bkz: dünya barışı) gibi ezbere ve politik yanıtlar vermeleri ile sonlanan yarışma.
  3 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  geçmiş senenin güzeliyle yeni seçilen güzelin taç devriyesi krizi yaşadıkları yarışmadır.
  1 ... cikarinbeniburdan
 3. 3.
  Bu yarışmalarda birinci ve ikinciden sonra gelen üçüncü dördüncü vs kızlarımız da sponsor güzeli olurlar. (bkz: blendax güzeli olma durumu)
  1 ... yıllaryılı
 4. 4.
  yarısmacıların en güzelinin * birinci olmadıgı yarısmalardır.
  1 ... kıymetlimsh
 5. 5.
  hıncal uluç'un olmazsa olmaz olduğu yarışma.
  1 ... anthrax
 6. 6.
  (bkz: bu seneki kızlar hiç güzel değil)
  2 ... mahoni
 7. 7.
  eski güzellerle şimdiki kızları karşılaştırıp evrim'e kanıt olarak gösterdiğim organizasyonlar
  2 ... düttürü
 8. 8.
  iğrenç bir et pazarı. kadın vücudunun bir meta olarak görüldüğü iğrenç ötesi yarışmalar. yaşlılıktan çükü kalkmayan godaman pisliklerin gönül eğlendirme adına düzenledikleri rezillik abidesi.
  9 -3 ... laz pacino
 9. 9.
  geçen seneki 1.'nin yarışmanın ortasında herkese sorulan soruya karşılık 1. olucam biliyorum (adım gibi eminim boşuna başkası mı diye beklemeyin der gibi) demesiyle bende ''ulan nasıl yaptığını bilmediğimiz ama tahmin ettiğimiz torpilini bari kendine saklı bi belli etmede heyecan olsun, insanlar aldansın be'' dediğim yarışmadır.
  ... andromedian
 10. 10.
  FAzlasıyla uzun süren organizasyonlardır. Güzelik yarışması en fazla 10 dakika sürmelidir. Bütün yarışmacılara bakılır, "sen güzelsin, sen değilsin" denir biter. Neyi inceliyorsunuz saatlerce? Giysi değiştirince güzelleşicek misin? Manyak mısınız?
  5 ... baybars