1. 0.
  kapitalizm ürünlerini daha fazla kişiye satmak için kullanılmak üzere ve zengin züppelerin, üst düzey süslü sporcuların, sosyete vs gibi ortamların kadın ihtiyacını karşılamak üzere yapılan yarışmalardır.
  1 -1 ... tuckleberry
 2. 1.
  güzelliğin belli kalıplara, ölçülere sokulduğu yarışmalardır. genellikle yüz hatları en yuvarlak olan kızlar birinci olur.
  1 -1 ... yalnizligimacayismarladim
 3. 2.
  insanların dış görüntülerinin insanın belirlediği güzellik çerçevesinde değerlendirilmesi inanılmaz saçmadır. böyle eğlence olmaz. ekranlarda aranan o sevişken suratlar bu yarışmalardan çıkar. adam belki içinden onu siksem buna versem oyşşhh diye geziyor. sikmişim suratının güzelliğini lan ne saçma iş. insanın insanla yarıştırılması hiç bir türlü makul değildir.
  1 -1 ... yummy
 4. 4.
  güzellik göreceli olduğu için doğrudur.
  2 -1 ... selia
 5. 5.
  Dizi ve filmler için eleman aranıyor ilanı vermemek için uydurulmuş gibi yarışmalardır.
  1 ... endless pain
 6. 6.
  insanları şeklen değerlendirmek, yarıştırmak, koyun gibi sıraya dizmek insanlığa yapılmış en büyük hakaretlerden biridir. özellikle kadınlara mal muamelesi yapılması ve bunun medenileşme aracı gibi gösterilmesi büyük bir ahmaklıktır. son derece ilkel yarışmalardır ve kadın ya da erkek kimsenin bu tarz işlere alet olmaması gerekir.
  2 ... buzkutlesi
 7. 7.
  Kesinlikle katıldığım durumdur. Güzellik doğuştan gelen bir şey, yetenek yok, kişilik yok, kendini geliştirme yok. Koyun gibi çık ben güzel miyim de.
  Çok anlamsız. Güzel olman senin becerin değil sonuçta.
  ... girabic peter
 8. 8.
  bir şeyin 'yarışma' olması için birilerinin çeşitli yetenekleriyle diğerlerinin öne geçme çabası geliyor aklıma. güzel olma yeteneği diye bir şey var mı? doğuştan gelen ve nispeten insan eliyle düzeltmeler yapılmış kadınların senin şuran güzel senin buran güzel diye puanlanması mantığıma ters geliyor.
  ... deep house