1. 1.
  bakımlı-güzel olmak ve ceplerindeki paradan kurtulmak isteyen kadın ve erkeklerin hizmetine açılmış, "beni baştan yarat" merkezleri.
  ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  gelenleri enayi dümbeleği olarak gören ve sahte yakınlık gösteren para canlısı insanların açmış olduğu gereksiz yerlerdir...
  1 ... demolay
 3. 3.
  bayanların ve hatta artık erkeklerin; cilt bakımı, epilasyon, depilasyon, makyaj, manikür-pedikür, peeling (ciltteki ölü derileri yoketme işlemi), masaj, spor, zayıflama, saç bakımı, vücut bakımı gibi işlemleri yaptırdıkları merkezlerdir. halk eğitim merkezleri; çıraklık eğitim merkezleri, özel kurslar, meslek liseleri ve hatta lisans eğitimleri ile ülkemizde son yıllarda bu merkezleri işletecek ve eğitim verecek insanlar yetiştirilmeye başlanmıştır.
  ... linka
 4. 4.
  işletenlerin güzelleşmeye daha çok ihtiyacı olduğu yerlerdir...
  1 ... demolay
 5. 5.
  http://belladermguzellik.com/

  avcılar'da güzellik ve lazer epilasyon merkezi olarak kadın ve erkeklere hizmet sunmaktayız.
  -1 ... carlos solis
 6. 6.
  lazer epilasyon dışında para israfıdır.
  ... selia
 7. 7.
  çirkin, tipsiz ve düşük özgüveni bol olan kadınların ülkelerinde fazla sayıda vardır bunlardan.
  -1 ... dakandazz
 8. 8.
  Para avcısı mekan. Reklamlarına denk geldiğimde çok gülüyorum. Bilmem kaç seansta yağ yakıyormuş. Yiyip içip götü beygire dönmüş ablalar zannediyor ki o aleti değdirmekle yağı eriyecek. Öbürü cilt bakımı anlatıyor, al malzemeleri buhar tut evde aynısını yaparsın. Kaş olayına girmeyeyim bile. Millet karikatür gibi olmuş kaşlarını boyamaktan. Hakkıyla yapan yerler elbette vardır ama çoğu para tuzağı.
  1 ... lara croftt