1. 1.
  türkiye de ve dünya da güzelliğin 1 70 den yukarı 0 beden hatunların olması durumudur. güzellik denen kavram öyle çok değişmiş ki çoğu erkeğe göre, dizilerde tvlerde bulunan çoğu bayanın fizikleri manken havasında ve çoğu da manken.

  erkekler de yanında bulunacak bayanın manken havasında olmasını istemesinden mütevellit, ferhunde gibi güzel ve fettanlıklarla karşı karşıya kalması durumunda, ikinci evliliklerinde hoş ve azıcık güzel bayanlarla evlendiği ayrı bir dava.
  içi güzel olsun klişesi, klasikte olsa, gerçeklik boyutu yüksektir.

  erkeklerin de kenan imirzalioğlu, kıvanç tatlıtuğ civarında olmasını isteyenler de mevcut. bu da ayrı bir çelişki. tvlerin değiştirdiği kavramlar gün geçtikçe halka yansıdığından hayatlar onlara göre kuruluyor. oysa hep yanılgı doludur hayat.

  balık etlilerinde kilo alabileceği bir gerçek, öyleyse neden balık etlilere ilgi duyanlar mevcut bulunmakta. kavram karmaşası bu olsa gerek. peki göbekli bir erkek, ileride kilo alınca terk mi edilir veya bayanların güzelliğinin doğumla vs değiştiği zaman onu aldatmaların kapısını aralamak normal midir?

  türkiye nin standardı 168 60 kilo olduğunu farz edelim, polonya da 185 60 kilo, peki 170 olsan boyun yetecek mi bu hatuna da, beğenmiyorsun senin uğruna öleni, sırf burnunda sivilce var diye. açık giyinenlere ilgi duyar, çıkmak ister, her yere süs götürür, o eşi de biraz daha kapalı, hanım hanımcık seçersin. nerden bileceksin ki o kişinin daha sonra gözü açıldığında başına bela getirmeyeceğini. çok yakışıklı olur, seni peşkeş çeker.
  huyu güzel ola. allah herkesin gönlüne göre versin de, kötüyü başa vermesin.
  1 -2 ... lolita lempicka
 2. 2.
  görecedir. iyi ki göreceli bir beğenidir, bir ortamda herkesin aynı bireyi beğendiğini düşünmek felaket olurdu.
  1 ... dervisabdi
 3. 3.
  palavradır.

  belirli standartlar vardır, gerisi zevke girer.

  örneğin, liv tyler güzel bir kadındır ve bu değişmez bir gerçektir. ha beğenirsin, beğenmezsin o sana kalmış.

  güzellik çoğu zaman gerçek gibidir. doğrular veya yanlışlar gibi kişiden kişiye değişmez.
  ... bad trip
 4. 4.
  öncelikle güzellik tdk nın türkçemize yerleştirmiş olduğu en saçma şeydir. güzel nedir ya. aslı gözel dir. kokü göz dür. el eki aldığında göze hitap eden anlamını kazanır. gözel yani gözünüze hoş görünen. güzel dediğimizde ise oldukça içi boş bir o kadarda düşünmemeye iten saçma sapan bir hal alıyor. gözel lik iyi ve doğrunun görkemliği parlaklığıdır. o yüzden kavram olarak ele alınamaz. objektikf değil subjektif bir şeydir. bu yüzden kavram olamayacağı gibi bunun değişmesi ise söz konusu zaten değildir. subjektif birşeyin belirli standartlarının olması tabi ki söz konusu olamaz.
  ... hidir
 5. 5.
  Çirkin kızlara ilgi duymaya başladığımdan fark ettiğim durum.
  ... bihaberim
 6. 6.
  Güzellik kavramı artık böğürtlendir. Aksini iddia eden çıkıp gitsin.
  -1 ... bogurtlenli limonata
 7. 7.
  kime göre neye göre değiştiği merak edilen durumdur. ulan kanun mu bu. güzellik kavramı değişmiş filan. bu tarz bir şeyi kendini herkese beğendirmeye çalışan aşifteler takar kafaya ancak. aklı başında hangi kadın sürüye dahil olmak ister. saçm saçma şeylere kafa yorup durmayın.
  ne yani şimdi bana mail gelecek ve mailde; sayın inderex 2014 itibariyle güzellik kavramını değiştirdik artık buna göre insanları güzel bulacaksınız mı diyecek.
  ... inderex
 8. 8.
  Estetik yaptırarak çağa ayak uydur kanka.
  ... devilworld
 9. 9.
  salak salak g.t sallayan ultra süper adı twerk olan işi yapan kadınlar beğenilmeye başladığından beri berbat bi duruma gelen değişimdir.
  1 ... pilotmont 1
 10. 10.
  insanların reptiliana çevrilme sürecinin bir parçası.
  ... ergenekoncu general