1. 1.
  güzelliğinin farkındaysa ve bunu kullanıyorsa kariyer orospusudur. kariyer orospusu da ne biçim bi tamlama olduysa artık? olduğu kadar.
  3 -2 ... bazlama
 2. 2.
  güzelliğini kullanabiliyorsa aynı zamanda akıllı kadındır.
  ... divinecat
 3. 3.
  (bkz: porno yıldızı)
  ... sapanlavurbeni
 4. 4.
  (bkz: geldikleri gibi giderler)
  1 ... guzunamca
 5. 5.
  geldiği yerler farklı olsa da geçtiği yerler hep aynıdır.
  4 ... asiti kaçmış kola
 6. 6.
  mevcut piyasa kuralları doğrultusunda pragmatist tavır ve tutum sergileyen dişi kişi.
  ... aliceinchains
 7. 7.
  güzelliğiyle bir yerlere geldikten sonra, güzelliğinin azalmasıyla doğru orantılı olarak, geldiği yerlerden hızla yere çakılacak olan kişidir.
  ... xreflectionx
 8. 8.
  eger guzelliginden baska bir niteligi olmayan, biryerlere gelen bir kadin ise soz konusu olan; onu oraya getirenlere sorulur hesabi (ki bu genellikle bazi seylerden odun veren erkeklerden olusan bir gruptur). eger guzel olmakla birlikte yetenekliyse bu kadin, dunyanin nasil islediginin farkinda oldugunu varsayabiliriz, sahsen onu kutlarim. kadinlara hemen "orospu" gibi bir benzetme giydirmeye bu kadar hevesli olanlarin cogunun guzel bir kadin ile iletisim kurmak adina ne sekilde taviz verdiklerini bilmiyor degiliz.
  3 ... whiplash girlchild in the dark
 9. 9.
  normal bir durumdur erkek egemen toplumda kadın ancak güzelliğini kullanarak ileryebilir. istisnaları yok mudur ? tabii ki istisnalar vardır ve hep olacakır ama şimdilik maalesef durum budur.
  2 -1 ... birdy
 10. 10.
  Kullanmadıgı takdirde güzelliğinin iç cebinde öylece duracağını sanan kadının aksine bir yol izlemiş, kendini alanındaki büyük balıklara yem olmaktan korumuş kadındır. Güzellikleriyle savaşan kadınların başarısızlıklarına şahit olmuş, akıntıya karşı kürek çekmemiştir. Güzelliğini üzerine giyer ve onunla uyum içinde çiçek açar, zira her kadının güzel olduğunu o bilir.
  1 ... tulippaa