1. 1.
    Sımsıkı sütün gibi ama güçlü bacaklı bir kızdan sağlam tekme yemektir. Can acıtır hatta karnınıza geldiyse kıvrandırır ama güzel bir haz verir. O sıkı taş gibi bacaklar size galip gelmiş canınızı yakmıştır ve sizi yerde sizi kıvrandrıyordur ama bir yandan da çok güzel bir haz vermiştir. Gece her yatağa girdiğinizde tekrar tekrar o anı gözünüzde canlandırıp uyursunuz. Gece rüyalarınıza girer tas gibi olmuş bir sabah ereksiyonu ile uyanırsınız.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    düşünsenize böyle kaslı güçlü sem sert bir bacaktan sıkı bir tekme yiyiyorsunuz yerde nefesiniz kesiliyor kıvranırken birde ayağıyla sırtınıza bastırıyor ciğeriniz patlayacak gibi oluyor acıya dayanamayıp sırt üstü dönüyorsunuz erekte olduğunuzu görüp testislere sert bir tekme atıyor o ereksiyonun verdiği tatlı his kasıktan karına doğru yayılan bir acıya dönüşüyor daha fazla dayanamayıp oracıkta bayılıyorsunuz.
    güzel ve güçlü bacaklı bir kızdan tekme yemek
  3. 3.
    tekme bahane güzel ve güçlü bacak şahane di mi. çakal seni.
    1 ... kiminanir vol2 special edition
  4. 4.
    güçlü bacaklı kızın bacakları güzel olmaz ki. kaslı olur.
    ... sanfransiscodaki boynuzlu
  5. 5.
    Asıl güçlü kaslı sıkı bacaklar güzeldir. Deri ve kemikten oluşan o çubuk bacaklar çirkin asıl.
  6. 6.
    Kız mı güzel bacak mı? Kız mı güçlü bacak mı? Güzel güçlü ve bacaklı bir kız mı? Bacaksız kız tekme atabilir mi?

Kafamda deli sorular?
    1 ... serdarsl06